Nové album Paramore je venku!

Hudba / 17.5.2017

Autor:

Hlavní hvězda letošního ročníku Rock for People překvapila trochu odlišnou tvorbou! Jedná se ale o velmi příjemné překvapení. 

Odlišnost tvorby je něco, co ne každý fanoušek přijme. Nejlepším příkladem jsou nyní Linkin Park. Samozřejmě, umělci se vyvíjí a tím pádem se vyvíjí i jejich tvorba. Není divu, že se staronový Paramore také vyvinuli. Bohužel jejich evoluce byla spíš nutná než chtěná, jelikož nyní tvoří jen trio – bubeník, kytara a zpěv. V tomto složení nelze očekávat žádné velké kytarové riffy, vlastně nelze očekávat nic, co by mohlo jakkoliv vzdáleně připomínat jejich starší písně ve stylu Misery Business.

Jenže Paramore se podařilo z toho mála, co nyní mají, vytěžit maximum. Reakce na jejich nové album jsou velmi, ale velmi kladné a to hlavně mezi fanoušky! Zde také možná hraje roli to, že jsou fanoušci vůbec rádi, že kapela funguje. I my jsme rozhodně rádi, protože album After Laughter je tak trochu retro, je docela melancholické a to se pro dnešní dobu a přicházející zkouškové období hodí. Takže pokud jste nové album ještě neslyšeli, napravte to – stojí to za to!

A zpátky k Misery Business, pokud jste fanouškem Paramore, jistě víte, že zpěvačka Hayley si často při této písni vezme někoho na stage, aby s ní zazpíval závěr písně! Tento rok máte jedinečnou šanci to být vy, stačí jet na Rock for Peole a snažit se jako dinosaurus v následujícím videu!


Zdroj miniatury a úvodní fotografie: facebook kapely Paramore

Zdroj videa: youtube.com

Jakub Fejsák

Jakub Fejsák

Hrdý student PedF UK, milovník punk rocku a focení.

Zanechte komentář