Prožijte letní Dyzajn Market všemi smysly

Design / 17.5.2017

Pojďme přivítat léto stylově, dyzajnově! Že je to předčasné? Ale kdepak. Letní Dyzajn Market na léto naladí všechny vaše smysly! 

Poslední květnový víkend, tedy v sobotu 27. a v neděli 28. května 2017, se na náměstí Václava Havla a v přilehlé provozní budově Národního divadla potká například čich s chutí u koláčů Upekla nebo u burgerů od Frank’s. Díky doprovodnému programu ve formě hudebních vystoupení na pódiu v centru dění nebude opomenut ani sluch.

Jídlo dezert burger dyzajn market zákusek pečení oběd večeře snídaně

Přijďte ochutnat zákusky Upekla či burger od Frank’s! Foto: Tomáš Polák

Novinky

I když je odjakživa celý Dyzajn Market jedno velké zrakové potěšení, letos se zážitek ještě umocní, a to módními přehlídkami. V sobotu nám 11 návrhářů předvede svou originální tvorbu na modelkách normálních velikostí. ,,Zákaznice se tak může ztotožnit s nositelkou šatů mnohem více, než na typické módní přehlídce, kde mají modelky sotva reálné ženské tvary,‘‘ vysvětluje záměr Martina Kučerová, koordinátorka módních přehlídek. V neděli se můžeme těšit na projekt ArtBees, ten svou módní tvorbu představí zcela odlišným způsobem, a to taneční performancí s modelkami a tanečnicemi v jedné osobě.

móda fashion design dyzajnmarket

Těšit se můžeme i na různorodé módní přehlídky. Foto: Tomáš Polák

Vážně top Topdyzajn

V budově Národního divadla najdeme výběr toho nejlepšího. Hmat nám zaměstnají dřevěné hodinky  Wooden Land nebo barefootové boty Davida Šusky.
Pod nos, nebo spíš nad nos, nám svými květinovými čelenkami zavoní Magaela.

hodinky design dřevo boty kůže čelenka květiny móda krása

Hodinky Wooden Land, barefootové boty Davida Šusky a květinová kouzelnice Magaela. Foto: Tomáš Polák

Akce pro všechny

Roztěkané dětské smysly usměrní různé workshopy nebo dopolední Divadlo pro malý. Ani na čtyřnohé kámoše se nezapomnělo – nejenže jsou na akci vítáni, navíc jim můžeme zkusit nasadit spolu s charitativním motýlkem Funky Dog šestý smysl pro eleganci, a nebo jim jednoduše koupit Sušienkovo pamlsek.

A co náš český smysl pro úsporu? No, s prázdnou se odchází jen těžko, vstup je ale zdarma!
Tak co, odstartujeme to léto o měsíc dřív?

Zdroj úvodní fotografie a miniatury: Tomáš Polák

Sára Šnejdarová

Zanechte komentář