Do konce registrací na závod LowCost Race zbývá poslední měsíc

Cestování / 15.5.2017

Autor:

Nenechte si ujít LowCost Race! O co jde a proč to určitě nenechat bez povšimnutí?

Pokud si letos chcete užít dobrodružství, na které jen tak nezapomenete, pak vezměte parťáka a přihlaste se na LowCost Race. Během 10denního závodu po Evropě je cílem projet co nejvíce ze 40 míst (tzv. checkpointů) za co nejméně peněz. Zároveň na vás čekají výzvy, díky kterým si odvezete zážitky na celý život.

Chcete vyhrát, nebo si jen užít spoustu zábavy a projet kus Evropy?

Letos se můžete hlásit hned do dvou kategorií, vždy jako dvoučlenné týmy.

Pokud nejste příliš soutěživí a moc vás nezajímá sdílení vlastních zážitků na sociálních sítích, pak je tu pro vás kategorie Joypacker. Díky ní si můžete 10 dní závodu naplno užít s podporou týmu LowCost Race. Registrujte se na Lowcostrace.com do 31. července.

Je pro vás motivující inspirovat lidi kolem sebe? Chcete plnit bláznivé výzvy a sdílet všechny zážitky online? Pak se přihlaste do kategorie Racepacker. Čas máte pouze do 11. června 2017!

Nádherné výhledy během cest.

Diváci a organizátoři závodu nakonec vyberou jen 10 týmů, které budou v kategorii Racepacker závodit o titul LowCosťák Roku 2017 a spoustu skvělých cestovatelských cen.

Jaká jsou pravidla závodu?

S sebou na start si v obou kategoriích můžete vzít hotovost ve výši maximálně 2 500 Kč na hlavu. Za její útratu během závodu však budete ztrácet body. Cílem závodu je ukázat, že cestovat se dá i bez peněz. Stačí být kreativní a najít jiné způsoby, jak se lidem odvděčit.

Po cestě si také můžete vydělat například buskingem (uměleckou produkcí za dobrovolný příspěvek do klobouku) a veškeré finance vydělané během cesty se do ztráty bodů nepočítají. Je jen na vás, jak si cestu naplánujete. Je stanoveno 40 checkpointů po celé Evropě, které ale mají různou bodovou hodnotu podle obtížnosti jejich dosažení a vzdálenosti od Prahy.

Přečtěte si, co jsme o LowCost Race psali v Generaci 21!

LowCost Race: Nejen překonávání vlastních hranic, říká loňská závodnice Petra

Průběh LowCost Race můžete sledovat od 5. do 15. srpna na stránce www.lowcostrace.com, kde se pomocí GPS lokátorů bude zobrazovat, kde se Racepackeři právě nacházejí. Fotky, videa a příběhy týmů potom můžete sledovat na facebookové stránce LowCost Race a na jejich Instagramu.

Zdroj všech fotografií: archiv LowCost Race

Zanechte komentář