Dvě nové písně od Linkin Park a téměř dvě hodiny v Praze!

Hudba / 14.5.2017

Autor:

Už jen měsíc dělí fanoušky kapely Linkin Park od koncertu v Praze, dva nové singly vám pomohou zkrátit čekání! A také už známe časový harmonogram Aerodrome festivalu!

O Linkin Park se toho v poslední době napsalo hodně, snad nikdo na nich nenechal suchou nit. Někteří fanoušci jim stále neodpustili totální odklon od původního stylu, někteří, mezi něž se již také řadím, se s tím smířili a snaží si novou tvorbu LP užít. Parta okolo Chestera si stále stojí za svým krokem a chrlí jednu novinku za druhou. Jednu z nich si rozhodně nesmí nechat ujít nikdo, neboť píseň Invisible zní naprosto odlišně od všeho, co kdy Linkin Park vydali – celé vokály nazpíval Mike Shinoda! 

Časový harmonogram Aerodrome festivalu:

vstup do areálu / doors od 12:00
Mallory Knox 13:00-13:30
Counterfeit 14:00-14:45
Royal Republic 15:15-16:00
Enter Shikari 16:30-17:30
Machine Gun Kelly 18:00-19:00
Simple Plan 19:30-20:30
Linkin Park 21:15-23:00

A jelikož je čas neúprosný, zbývá pouhý měsíc do vystoupení kapely na festivalu Aerodrome. Pokud ještě nemáte lístek, seženete ho zde. My v redakci se na akci neskutečně těšíme a pokud jste na tom stejně, zkraťte si čekání zhlédnutím druhé novinky, kterou kapela odtajnila při koncertě na Maximus Festivalu. A kdo ví, třeba i v Praze zazní nějaká skladba poprvé! Každopádně téměř dvě hodiny dlouhé vystoupení je, vzhledem k tomu, že se jedná o festival, luxusní porcí. Zároveň je jisté, že množství nových, méně oblíbených písní, nebude na úkor těch oblíbených!


Zdroj miniatury a úvodní forografie: facebooková stránka Linkin Park 

Zdroj videa: youtube.com 

Jakub Fejsák

Jakub Fejsák

Hrdý student PedF UK, milovník punk rocku a focení.

Zanechte komentář