Rapperka Reverie předvedla i freestyle

Hudba / 2.5.2017

V pražském klubu Chapeau Rouge odstartovala americká rapperka Reverie evropské turné s novou deskou SATORI.

Kalifornská umělkyně má Českou republiku zřejmě ve velké oblibě, poněvadž právě Prahu si letos vybrala k zahájení svého sólového turné.

V roce 2015 na hip hopovém festivalu Hip Hop Kemp v Hradci Králové předvedla premiérovou show. Při pohledu na přeplněný hangár jí tento koncert dohnal až k slzám. Byla to první akce, kde vystoupila před větším davem. A možná díky tomu se Praha stala její první zastávkou.

Koncertu se úspěšně zhostil 27. dubna klub Chapeau Rouge.

Spolu s Reverie přijela i Djka Lala. Ta ji jako vždy celý večer nadšeně podporovala za pultem. Na cestu po Evropě si přizvala i vlastní fotografku. Tyhle tři dámy z Kalifornie tak tvoří velmi zajímavý tým nadaných umělkyň.

Čtvrteční večer přinesl nemalá překvapení. Nejen, že vystoupení rappera Douny bylo až nezvykle krátké, ale i sama Reverie nepobyla na podiu moc dlouho. Věrní fanoušci mohou zavzpomínat na její loňský květnový koncert v Praze, kdy spolu s rapperkou Gavlyn koncertovaly téměř tři hodiny.

Co se oběma umělcům musí uznat, je jejich včasný příchod. Žádné únavné čekání, spíše naopak spěch. Večer byl opravdu nabitý, jelikož se na podiu všeho všudy vystřídalo šest účinkujících. Nejprve vystoupil Dj Fliptyck, poté předskokan Douny. Ten si ke konci přizval hosta, rappera Fudju. Jeho příchod byl okomentován vtipnou poznámkou, že Dounymu už dochází dech. Svou největší letošní pecku Zvedák si nechal až na konec. Což se vyplatilo, jelikož zanechal o to větší dojem.

Po krátké pauze se u mikrofonu objevila Djka Lala a střihla si krátké sólo, kterým chtěla navnadit publikum na očekávaný příchod hvězdy večera. Reverie pak doslova vběhla nadšeně před fanoušky. Své písně doprovázela krátkým komentářem a po celé vystoupení měla úsměv na tváři. Bylo opravdu znát, že si každou minutu užívala. Překvapila i povedeným freestylem. Publikum tím oslovila natolik, že si vyžádalo ještě jeden pokus.

This slideshow requires JavaScript.

Zazněly zejména písničky z nového alba SATORI, například Critique Like Me. Avšak nezapomněla ani na starší skladby, jako je například hit West Side nebo Give It Time. Na závěr zahrál ještě Dj Jeffology, během čehož se šla Reverie pozdravit se zbývajícími fanoušky.


Zdroj miniatury: oficiální facebook interpreta

Zdroj úvodní fotografie a fotografií v článku: Karolína Grofová, Generace21

Zdroj videí: youtube.com

Karolína Grofová

Karolína Grofová

Music is my love/life

Zanechte komentář