Lavina českých interpretů na Rock for People!

Hudba / 5.5.2017

Autor:

Co by to bylo za tuzemský festival bez tuzemských interpretů?

Do festivalu v Hradci Králové zbývá ještě něco málo přes dva měsíce. Přestože line-up hlavních zahraničních hvězd již téměř známe, o české hudební stopě zatím nezaznělo nic – až doteď. Ačkoliv by někteří mohli spíše ze jmen prvních českých kapel a jedné zpěvačky usuzovat, že se jedná o zahraniční interprety, jsou tak čeští jako Kája Gottů. Ne, ten se na Rock for People nevrací, minimálně o tom nevíme.

Co víme, je, že na festivalu vystoupí We on the Moon, Lenny, Circus Brothers a The Thruth is Out There, Prague Conspiracy, Criminal Colection, Call Tracy a Silver Springs! Což je rozhodně dost slibný začátek pro českou hudební scénu i pro fanoušky rockové hudby, kteří dříve nebyli toliko spokojeni. Aby ta zahraniční nebyla smutná, oznámili organizátoři RfP další jména. Jsou nimi The Amazons, Fizzy Blood a Cash Savage and The Last Drinks. Pomalu ale jistě to vypadá, že ani tento ročník festivalu nebude vůbec špatný!

Protože se jedná o třídenní festival, tak nás pořadatelé v posledních dnech nepřestávají zásobovat dalšími účinkujícími. Díky tomu můžeme říct, že tento rok bude rock na Rock for People zastoupen převážně tuzemskými interprety, neboť k výše zmíněným kapelám se přidaly další a to – Loco Loco, Imodium, Kníry, Insania dále na čtveřici vyloženě tvrdší hudby a to Skywalker, Sunset Trail, Hopes a City Lights! 

Ti bystří si všimli, že česká scéna krásně doplňuje tu zahraniční, a tak se můžeme těšit na českou Hayley Williams, co se barvy vlasů týče, Debbi. Také na kapely Nano, Teepee či Holden. Posledními oznámenými kapelami jsou Cocotte Minute a stálice mezi účinkujícími Vypsaná fixa! 

Pokud stále nemáte lístky, neměli byste s jejich koupí již dlouho otálet zásoby se rapidně ztenčují! Lístky je možné zakoupit zde.


Zdroj fotografií: oficiální stránky Rock for People

Zdroj videa: youtube.com

Jakub Fejsák

Jakub Fejsák

Hrdý student PedF UK, milovník punk rocku a focení.

Zanechte komentář