Milovníci krásy se opět sešli v pražských Holešovicích

Krása a móda / 7.5.2017

Jarní ročník veletrhu krásy je za námi a my jsme byli samozřejmě u toho. Jaký byl ten letošní a co přinesl nového?

V článku o jarním ročníku World Beauty&Spa jsme vás navnadili na letošní jarní Interbeauty Prague, který se tradičně konal na pražském Výstavišti v Holešovicích, a to od 21. do 22. 4. 2017. Interbeauty nás již v minulých ročnících nezklamal svou širokou nabídkou vystavovatelů. Na jednom místě jste mohli okusit značky, které jsou jinde hůře dostupné nebo s nabídkou dražšího sortimentu.

Interbeauty Prague Jaro 2017

U NYXu bylo vážně trochu těsno.

Ani letos nechyběly ti nejznámější a nejoblíbenější stánky vůbec – Makeup Revolution London, NYX (u kterého se mimochodem čekala fronta i na vstup k samotným stojanům), Curaprox, Sleek, Sigma, Real Techniques, Milani, Ardell, Jordana apod. Co nás zklamalo, byla hala věnovaná nehtovému designu, kde měla absenci značka OPI se svými nejvychytanějšími limitovanými edicemi laků na nehty a těmi největšími lahvičkami. Jinak samozřejmostí byl i sortiment zaměřený na vlasovou péči, styling a péči o tělo. Pokud jste měli chuť na něco dobrého, ale přesto zdravého a výživného, pro vás byl připraven stánek s oblíbeným Matcha Tea nebo stánek s čerstvými fresh juicy.

Interbeauty Prague Jaro 2017

Kdo by takovým dobrotám odolal? My tedy ne.

Ani tento ročník nechyběl doprovodný program – organizátoři pořádali mezinárodní soutěž v malování na tělo BodyArt Czech, profesionální make-upové soutěže MAKECUP make-up awards, MAKE UP 2017 a soutěž nehtového designu Czech NAIL CUP. Pro návštěvníky byly připraveny make-up pointy s líčením zdarma a kvalitní Prevence zdraví se zaměřením na prevenci melanomů. Zdarma jste si mohli nechat zkontrolovat případná riziková znaménka.

Novinku, kterou jsme vybraly do celkového dojmu z veletrhu, je přírodní kartáček na zuby značky Siwak.

Interbeauty Prague Jaro 2017

Přírodní zubní kartáček určitě stojí za povšimnutí.

Určitě je užitečné vědět, že o ústní hygienu lze pečovat i jinak než jen obyčejným kartáčkem na zuby a pastou. Tento výrobek je přírodního původu – vytváří se z kořenů stromů Salvadora persica. Měl by nejen čistit zuby a odstraňovat plak, ale měl by rovněž napomáhat bělení zubů, odbourávat zubní kámen, chránit vaše dásně, ničit bakterie a mikroby v ústech a k tomu všemu je šetrný k zubní sklovině. Jeho nespornou výhodou je jistě jeho velikost a možnost použití kdekoliv bez zubní pasty. Nevýhodou může být pro někoho jeho vůně. Nicméně, proč ho nevyzkoušet, co říkáte? Více informací naleznete na internetových stránkách značky Siwak.

Podzimní ročník Interbeauty Prague 2017 se bude konat opět v pražských Holešovicích ve dnech 20.-21. 10. 2017. A na co se dle organizátorů můžete těšit? Na mezinárodní soutěž tvůrců vizáže, face&body a make-upu WORLD MAKEUP WARS, soutěž nehtového designu Czech NAIL CUP, profesionální make-upovou soutěž MAKECUP awards a TOP IMAGE LOOK ve složení vizážista, kadeřník a nehtový designér. Čekají vás profesionální akce s vysoce kvalitní reklamní kampaní a velmi vysokou návštěvností.

Navštívili jste již nějaký veletrh krásy? A co říkáte na podobné akce pořádané v České republice?

Zdroj fotografií: Andrea Mikolášová, Generace 21

Andrea Mikolášová

Andrea Mikolášová

Ráda zkouším nové kosmetické produkty a sleduji trendy z oblasti vizážistiky. Kontakt: andymikol9@gmail.com

Zanechte komentář