Velikonoční nadílka od Rock for People!

Hudba / 19.4.2017

Autor:

Co by to bylo za Velikonoční nadílku bez pořádného vejce natvrdo? To si nejspíše řekli pořadatelé RfP a k dříve uveřejněným jménům přidali další!

V průběhu posledních dní rozvířili vody hudebního průmyslu pořadatelé největšího tuzemského festivalu. Jejich první žabka byla post-grundova parta Seether. Kapela z Jižní Afriky letos oslaví plnoletost a jako dárek pro své fanoušky zahraje 29. září v Lucerna Music Baru a o den později v brněnské Flédě. Cena lístků je příjemných 790 Kč a na pražskýbrněnský koncert je seženete prostřednictvím portálu GoOut.

Druhá velmi pozitivní zpráva, zejména pro lidi, kteří mají blíže Prahu než Olomouc, je koncert pop-punkové legendy Billy Talent. Ti tedy odehrají v České republice letos dva koncerty, ten pražský proběhne 3. srpna v areálu pivovaru Staropramen. Cena na tento koncert je stejně příjemná jako na Seether – tedy 790 Kč a lístky jsou k dostání zde. Oznámení tohoto koncertu bylo velké překvapení.

A teď hlavně o samotném festivalu. Postupně totiž přibývají další zvučná jména. Jedním z nich jsou britští rockeři You Me at Six. Není to ani měsíc, co odehráli svůj koncert v Lucerna Music Baru a byl oznámen jejich návrat za českými fanoušky. Vystoupí 4. července jako Die Antwoord, pokud vás tedy nezajímají ostatní kapely, máte již možnost zakoupit jednodenní lístky, ty vyjdou na 1250 Kč.

Pokud to pro vás není dostatečně tvrdé, tak na Velikonoční pondělí byla oznámena heavy metalová kapela Mastodon. Ta vystoupí ve stejný den jako Deez Nuts nebo Northlane. A pokud neznáte Mastodon(t)y, zkuste malou ukázku.

Ve středu jsme se dozvěděli jméno headlinera druhého festivalového dne. Se svým novým albem After Laughter se českému publiku představí američtí rockeři Paramore! K energetické zpěvačce Hayley Williams a kytaristovi Taylorovi Yorkovi se po sedmileté pauze přidá i spoluzakladatel kapely Zac Farro, který si vezme na starost bicí.


Zdroj fotografií: oficiální facebookové stránky festivalu

Zdroj videí: youtobe.com

Jakub Fejsák

Jakub Fejsák

Hrdý student PedF UK, milovník punk rocku a focení.

Zanechte komentář