Soutěž s INTERBEAUTY o 2 vstupenky!

Krása a móda / 12.4.2017

Akce INTERBEAUTY Prague se nám neodmyslitelně blíží! A co takhle vstupenky?

Pokud je zatím nemáte, jistě oceníte naši soutěž. Nejen, že uvidíte spoustu zajímavých značek a produktů, ale také známe tváře jako například MUDr. Romana Šmuclera, CSc., který bude moderátorem cyklu přednášek a workshopů vedených špičkovými profesionály v Přednáškovém

NYX na loňském Interbeauty 2016 podzim

centru estetických klinik.

Svůj chrám představí i dekorativní kosmetika NYX od L´ORÉAL, značka pojmenovaná po řecké bohyni noci, která byla symbolem krásy a síly. Je známá pro své kvalitní profesionální produkty za dostupné ceny. Návštěvnice jistě neodolají široké barevné paletě produktů určených pro líčení rtů, tváří, očí a obočí.

Nejen soutěže, ale i znaménka

Tématem 8. Mezinárodního MČR v Make-upu bude „Bohemian Fantasy“ a jeho vítěz bude Českou republiku reprezentovat v Mnichově. Nehtařky své síly změří v Czech Nail Cupu. Nádhernou podívanou zaručí Body Art Czech 2017, který se ponese v duchu „Comics“.

A jelikož organizátoři veletrhu dobře vědí, že krása a zdraví jsou dvě spojité nádoby, které bez sebe nemohou fungovat, rozhodli se připravit pro širokou veřejnost bezplatný program preventivní zdravotní péče. Ve stanu proti melanomu si nechejte týmem dermatologů z FNKV, zaštítěným samotným Prof.MUDr. Petrem Arenbergerem, Dr.SC.,MBA, vyšetřit svá mateřská znaménka.

Více informací a celý doprovodný program naleznete na http://www.interbeautyprague.cz/.

Chcete zkusit své štěstí?

Zasoutěžte!

Na veletrhu Interbeauty Prague jaro 2017 se uskuteční soutěž v malování na tělo. Jak se tato soutěž nazývá?


BodyArtist CzechBodyArt CzechBoadyArt Czech

Vaše jméno a příjmení

Vaše adresa

Váš email

Výherce byl již kontaktován! Děkujeme za účast.

Zdroje fotografií: Organizátorský tým veletrhu

Dana Brandejská

Dana Brandejská

Tento exemplář naleznete na planetě jménem Gymnázium. Rozumí základním slovům jako např. jídlo, postel, spánek, polštář nebo káva. Pokud byste chtěli znát speciální vlastnosti a přednastavené funkce, rozhodně mezi nimi najdete chuť objevovat planetu Zemi, číst roztodivné knihy v jazyce českém a schopnost hibernovat.

Zanechte komentář