Three Days Grace se vrací na Rock for People!

Hudba / 31.3.2017

Autor:

Po sérii dalších oznámených kapel přišla bomba, po dvou letech se v Hradci přestaví Three Days Grace!

Od posledního článku uplynula nějaká ta doba a Rock for People si pro nás připravil další interprety. Gomad! & Monster – španělská kapela, která zaujme spojením beatu a kytar s bicími. Jejich singl Rotten zní velmi slibně. Nothrlane – australská parta, kterou nejlépe vystihli samotní organizátoři festivalu, když o ní napsali: „To si takhle žijete v Austrálii a zjistíte, že váš kamarád má taky rád metalcore a Architects zejména. Tak založíte kapelu a od té doby rostete.“  Tyto kapely rozhodně potěší všechny milovníky tvrdší hudby. Gasmac Gilmore – vídeňská parta, která svou tvorbou vytváří vlastní styl, který by se dal přirovnat k rockovému valčíku, nejlépe vám to dokáží sami.

Idles – punk’s not dead! Taková je hlavní myšlenka jejich tvorby aneb upřímnost a energie. Trošku jako Sex Pistols při útlumu, nejsou tu od páchání revoluce, ale chtějí hrát o dobových problémech. Thurston Moore Group – Thurston Moore si založil kapelu, ten Thurston Moore ze Sonic Youth. Jako náhrada je tu jeho group a stojí za to! A že organizátoři Rock for People hledí na talent je jasné u Dub Fx, zde se fanoušci dočkají pár krabiček a beatboxera, co válí. Jeho video na youtube má téměř 30 miliónů zhlédnutí.

Zpět k rocku! Lower than Atlantis – nejspíše je neznáte, ale jestli holdujete rocku, budete z nich nadšeni, vážně! Jejich singl Here We Go najdete na youtube. A pokud vám stále chybí nějaká ta větší rocková kapela, nemusíte zoufat, poslední velké jméno jsou již zmiňovaní Kanaďané Three Days Grace! Před dvěma lety si vyzkoušeli, jaký je to pocit hrát v Hradci, minulý rok si dali sólo koncert a letos se opět vrátí do Hradce. Zazní tak staré pecky Never To Late nebo I Hate Everything About You – důvod proč jsou TDG stále populární. Těšit se ale můžeme i na novější tvorbu!

Další super zprávou je, že Three Days Grace nejsou zařazeni jako velká kapela a tak stále můžeme očekávat dvě zvučnější jména! S nákupem lístků byste tak neměli otálet, do prodeje jde poslední série předprodeje, poté budou k dostání jen na místě a těch bude pouze tisíc! Lístky seženete zde.


Zdroj fotografií: oficiální facebookové stránky festivalu

Zdroj videí: youtube.com

Jakub Fejsák

Jakub Fejsák

Hrdý student PedF UK, milovník punk rocku a focení.

Zanechte komentář