Na jarním Dyzajn marketu nezaujalo jen oblečení

Design / 29.3.2017

Autor:

Fotograf: Martina Vincencová

Jarní Dyzajn market přinesl nejen zajímavé oblečení a předměty, ale poprvé byla jedna z jeho částí pod střechou.   

Ještě než pravé jaro zaklepalo na dveře, mohli jsme se pokochat a připravit se na něj na jarním Dyzajn marketu. Bohužel bylo pod mrakem. A docela jsem se divila, že to spoustu dalších lidí neodradilo a k Národnímu divadlu se vypravili taky. Asi nemají v čem chodit, stejně tak jako já. Velkou výhodou bylo, že se dalo dostat k vystavovatelům a neušlapávat ostatní. Mám 160 cm, tudíž bývám obvykle ta, kterou ostatní zašlápnou.

Letos byla poprvé malá část Dyzajn marketu pod střechou. Mě i ostatním návštěvníkům se na tom líbilo toto: nevál tam silný vítr a bylo tam  sucho.

Celý Dyzajn market jsem zvládla hlavně díky horkému maté a latéčku.

Kdo mě zaujal tentokrát:

Autopata

Nejvíce vaši pozornost upoutají ty věci, které reálně nemáte šanci využít. Přestože neřídím, zaujal mě stánek s výrobky Autopata, které chrání paty při řízení. A prý jsou univerzální a jdou použít na kterýkoli typ boty. Takže se může hodit i kočkám, co nosí Pradu. Na jejich webu jsem se dozvěděla, že mají chránič i v nové Ferrari barvě. To může být super náhražka, pokud ještě Ferrari nemáte.

Pro celkovou bezpečnost jsou v autě pásy, ale ty nechrání patu!

Mikela da Luka

Krásné jednoduché šaty. Jsou geniální v tom, že když nevíte, co s rukama, klidně je můžete dát do kapes. Nevýhodou je, že moc nesluší malým neplochým holkám, takže pro mě asi smůla.

To jsem se načekala, než se mi podařilo vyfotit fotku bez lidí. Holky letěly na šaty jako mouchy na lep.

Janova pec

Na Dyzajn marketu se říkává: “Nejen oblečením je člověk živ.“ Takže jsem zapřemýšlela, proč si kupovat oblečení, když si můžu pořídit jídlo a to nosit v tukových polštářcích pořád! A kamarádka říkala, že o müsli značce Janova pec se mluví už i na Krymské. A to něco znamená!

Müsli bylo výborné.

Tento článek vznikl díky energii, kterou jsem získala z tohoto müsli.

 

Zdroj všech fotografií: Martina Vincencová, Generace21.cz

Martina Vincencová

Martina Vincencová

Holka z moravské vesnice, co žije v Praze. Pracuje v marketingu. Má ráda umění a za to největší považuje umění žít. Má hlavu plnou otázek, rada vymýšlí vtipy na twitter a nakupuje trenýrky.

Zanechte komentář