Utečte, dokud je čas!

Cestování V obraze / 29.3.2017

Autor:

Tři, dva, jedna…Máte hodinu, abyste utekli z hororu. Zvládnete to?

V poslední době si spousta lidí oblíbila únikové hry, tzv. Exit Games. Po České republice se otevřely místnosti s různými tématy, které lákají mladé lidi k rozvoji spolupráce a kreativního myšlení. Vy si během šedesáti minut zkusíte, zda byste dokázali uniknout například z vězení, sériovému vrahovi či z hororu. Co všechno vás může čekat?

Vydejte se do Slováckého divadla

V Uherském Hradišti, přesněji na Mariánském náměstí, se nachází budova Malé scény Slováckého divadla. Tentokrát však nepůjdete na žádnou divadelní hru, ale budete plnit nejrůznější úkoly, abyste dokázali utéct. Exit Game v Uherském Hradišti nabízí zájemcům celkem pět her, mezi které patří například Pirátská kajuta, Útěk sériovému vrahovi, Horor a další. V tomto článku se dozvíte, jak můžete utéct z Hororu.

Abyste mohli uniknout, musíte nejdříve splnit nejrůznější úkoly v podobě hádanek a rébusů.

Horor

Jak už bylo psáno, jednou z her je Horor. Nemusíte se ale ničeho bát, budete mít kolem sebe své přátele nebo rodinu. Nepočítejte však s tím, že budete mít čas na povídání. Jen co se objevíte v místnosti, začne čas neúprosně utíkat a vy se musíte dostat ven. Ptáte se jak? Odpověď je jednoduchá. Jediné, co je potřeba udělat, je spolupráce při plnění logických úkolů, rébusů a hádanek. Díky jejich vyluštění máte šanci se dostat ven.

Tip Generace 21: Přečtěte si náš dřívější článek o osvobozování Lafayetta

Informace, které by vás mohly zajímat

Zaujala vás úniková hra, kdy musíte utéct z hororu? V tom případě máte spoustu dalších otázek, na které byste rádi znali odpověď. Pojďme se společně podívat alespoň na některé z nich.

Čeká na vás tmavá uzavřená místnost se svíčkami.

Pro koho je hra určena?

Útěk z hororu je určen pro všechny věkové kategorie, které si chtějí užít zábavu a rozluštit pár rébusů. V případě, že byste chtěli vzít dítě školního věku, není v tom problém. Důležité je, aby tento malý človíček měl aspoň jeden dospělý doprovod. Počítejte však s tím, že celá hra se odehrává v uzavřené tmavé místnosti, kde jsou svíčky, červené osvětlení a dramatická hudba.

Rezervace hry

Jakoukoliv hru, ať už chcete Horor, nebo jinou, si můžete zarezervovat minimálně dva dny dopředu osobně nebo telefonicky. Kontakty najdete na webových stránkách Exit Game. Tuto společenskou aktivitu můžete věnovat také jako dárek v podobě voucheru. Ten vám zaměstnanci vystaví a předají osobně, elektronicky nebo poštou.

Cena aktivity a počet zúčastněných osob

Říká se, že ve více lidech se to lépe táhne. Něco na tom pravdy bude. I u Exit Game se můžete zúčastnit ve větším počtu, který je omezen na dva až pět hráčů. Za voucher zaplatíte 999 korun. V ceně je 60 minut hry, hádanky, rébusy a již zmíněný počet osob.

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým a užijte si společný čas na neobvyklém místě. Výběr Exit Game je opravdu velký.

Zdroj všech fotografií: pixabay.com

Nela Rájová

Nela Rájová

Zanechte komentář