Bourjois: recenze ranních zachránců

Krása a móda / 9.4.2017

Autor:

Fotograf: Andrea Mikolášová

Ráno není času nazbyt. Co kdybychom vám zaručili o pár minut delší spánek? Jak? Uvidíte sami.

Znáte to. Jdete spát pozdě večer a ráno vám zazvoní budík v nelidskou hodinu. Samozřejmě, že dostatek spánku vám žádný makeup nemůže nahradit, ale může vám pomoci vypadat svěžeji a odpočatěji. My jsme pro vás otestovali tři produkty francouzské značky Bourjois, která se prezentuje jako „mladší sestra Chanel“.

Bourjois Radiance Reveal

Bourjois Radiance Reveal Concealer

Luxusně vypadající obal dává korektoru punc dokonalosti.

Kruhy pod očima potřebují nejen zakrýt, ale potřebují i produkt, který zároveň zaručí svěží i rozjasněný pohled. Právě pro vás je vhodný tento korektor od Bourjois. Je dostupný ve dvou odstínech, světlejší 01 Ivore02 Beige.

Korektor je klasický s leskovým pěnovým aplikátorem, se kterým se pracuje velice dobře. Produktu nabere tak akorát, aby vám vystačil na celý střed obličeje a na oblast pod očima. Odstín 01 Ivore je skutečně hezky světlý, takže by mohl vyhovovat i porcelánové pleti.

Co se týče konzistence, ta je krémová a skutečně příjemná. Korektor je hydratační a jistě vhodný i pro suché oční okolí. Jelikož je korektor rozjasňující, není příliš dobrý k zakrývání nedokonalostí na pleti typu akné, jelikož by je mohl ještě více zvýraznit. Na tento typ kamufláže jsou vhodnější tuhé korektory. Tento vám dokonale rozjasní pohled a zakryje kruhy pod očima. Za nás jedním z top produktů na uspěchaná rána, kdy nestíháte kompletní makeup, ale chcete přesto „nafingovat“ několik hodin spánku.

Zakoupit ho můžete na eshopu Notino za 219,- Kč.

Bourjois Healthy Balance

Bourjois Healthy Balance

Funkční pudr s jemnou ovocnou vůní. To potřebujete pro svěží rána.

Ať už jste majitelkami suché, smíšené nebo mastné pleti, ve vaší kosmetické sbírce nesmí určitě chybět pudr, který korektor pod očima hezky zafixuje a zaručí, že se neslije do nevzhledných vrásek a bude plnit svou funkci po celý den.

Otestovali jsme proslulý kompaktní pudr s lehkou vůní ovoce. Balení je plastové s větším zrcátkem a jako dělané na cesty. V balení však není žádná labutěnka, která je za nás stejně nadbytečná, jelikož s hygienou ruku v ruce nechodí. Pudr je dostupný ve 4 odstínech, z nichž je náš testovaný ten nejsvětlejší52 Vanille. Pudr je jemně mletý, nicméně při nanášení štětcem má tendenci k prášení. To mu však odpouštíme, jelikož jinak má absolutně skvělé vlastnosti. Dokáže pleť zmatnitzafixovat korektor i makeup. Smíšená a mastná pleť bude však potřebovat určitě přepudrování během dne.

Pudr je hypoalergenní, nevysušuje pleť a neucpává póry. Pleť je po něm skutečně zmatněná, ale přitom stále zdravě vypadající. To vše díky obsahu výtažků z asijského ovoce yuzukaki, které by měly pleti dodávat hydrataci a energii.

Za nás opět skvělý produkt, který zakoupíte na stránkách Notino za 174,- Kč.

Bourjois Contour Clubbing

Bourjois Contour Clubbing

Ideální pro lehké jarní líčení.

Poslední z řady testovaných produktů značky Bourjois byla tužka na oči Contour Clubbing v odstínu 57 Up and Brown. Je to jeden z nejuniverzálnějších odstínů na každodenní nošení. V případě, že nemáte brzo ráno čas nebo náladu se stínováním oka či nanášení tekutých očních linek, je tahle tužka perfektní alternativou.

Tužka je klasická, ořezávací. Odstín je bronzový s jemnými zlatými třpytkami, které oku dodají opět rozjasněný nádech. Konzistence je měkká. Pokud s ní budete chtít udělat linku, pracuje se s ní skutečně snadno, nicméně musíte s ní pracovat rychle. Po zaschnutí už s ní moc nehnete, což svědčí o další pozitivní vlastnosti, kterou je voděodolnost. Tužka na oku vydrží skutečně celý den. Chválíme jak odstín, tak i konzistenci a výdrž.

Voděodolnou tužku na oči zakoupíte na eshopu Notino za 117,-Kč.

Jak bojujete s ranním líčením vy? A vyzkoušíte některý z těchto produktů od Bourjois?

Andrea Mikolášová

Andrea Mikolášová

Ráda zkouším nové kosmetické produkty a sleduji trendy z oblasti vizážistiky. Kontakt: andymikol9@gmail.com

Zanechte komentář