18+ rozproudí brněnskou Flédu svými elektronickými tóny

Hudba / 14.3.2017

Kalifornské elektronické duo 18+ navštíví v rámci svého turné Brno a představí se s nejnovějším albem nesoucím název Collect.

Jak to dopadne, když se dva vizuální umělci rozhodnou vstoupit do hudební sféry? Na vlastní oči se o tom můžete přesvědčit 18. března. Mladá dvojice Justin SwinburnSamia Mirza ovládnou brněnskou Flédu svými chytlavými elektronickými tóny a výstředními texty se sexuální tématikou.

Jejich nejnovější album Collect vzniklo v odloučení a zabývá se problémy separace a izolace. Kombinuje nejrůznější útržky telefonních rozhovorů a zvuků moderních přístrojů, které ve vás mohou vyvolat zvláštní pocity. Pomalé a ospalé tempo hudby se zastřenými vokály navozuje pocit samoty a odloučení. Společně s novou hudbou ale nebude nouze ani o starší díla a my vám přinášíme menší ukázku.

Pokud jste fanoušky alternativního popu nebo rádi okusíte nový a experimentální druh hudby, rozhodně se na 18+ přijďte podívat. Lístky jsou dostupné na SMSTICKTETS.czGOOUT.cz. Cena se pohybuje kolem 440 Kč.


Zdroje miniatury a úvodní fotografie: oficiální facebook dvojice

Zdroj videa: youtube.com

Štítky

Andrea Kuttelwascherová

Zanechte komentář