Rozjeďte svou kariéru na Career DAYS!

V obraze / 28.2.2017

Autor:

Výjimečné spojení studentů a firem, možnost najít si práci a poznat budoucí zaměstnavatele. To jsou Career DAYS 2017!

Slyšíme to ze všech stran: kariéru je třeba budovat už při studiu. Praxe je cennější než teoretické znalosti nasbírané v učebnách škol. Řada studentů si tak hledá zaměstnání už v době vysokoškolských studií. Kdo nechce zahálet a na své budoucnosti chce pracovat už nyní, může využít letošní ročník Career DAYS.

Pražský hotel Diplomat ožije 2. a 3. března pravidelně konaným studentským projektem, v rámci kterého mohou nejen současní studenti, ale také absolventi vysokých škol získat cenné kontakty s potenciálními zaměstnavateli v uvolněné, neformální atmosféře, která je mnohem příjemnější než pohovory mnohdy plné úzkosti a strachu.

Ve dvou dnech se návštěvníkům představí řada mezinárodních firem, neziskových organizací i start-upů z oblastí marketingu, lidských zdrojů, salesu, IT a financí, v nichž můžete právě vy najít své uplatnění. Na akci mohou návštěvníci nasát firemní atmosféru a seznámit se s kulturou každé z organizací, což je obrovská výhoda při rozhodování, kam se v budoucnu přihlásit. Ne každému totiž vyhovuje stejný styl práce a vedení firmy.

Tvorba profesionálního životopisu i diskuze

Letošní ročník láká nejen na množství firem, se kterými se můžete seznámit, ale především na mimořádně nabitý program. Specialisté a manažeři nejrůznějších společností nabízí účastníkům tréninky k nezaplacení. V ceně vstupenky se můžete například naučit vybudovat si osobní značku a získat si nejen potenciální zaměstnavatele, ale i kolegy. Nebo si nanečisto zkusit přípravu i průběh pohovoru. Odborníci poradí také s tím, jak se poprat s častým problémem nejen studujících – prokrastinací.

Zdokonalte si životopis na Career DAYS!

Odvážlivci se mohou zkusit v rámci případové studie poprat s reálným problémem, který museli zaměstnanci Amazonu i jiných firem někdy v minulosti řešit. Oba dva dny můžete také absolvovat bezmála hodinové setkání se zástupci některé vámi vybrané organizace a seznámit se blíže s tím, co to znamená pracovat například pro známé banky nebo pivovar.

Pokud rádi čerpáte nové informace a hovoříte o zajímavých tématech, je pro vás připravena panelová diskuze na téma postoje známých českých neziskovek k udržitelnému rozvoji. Specialisté pomohou také s úpravou vašeho životopisu a ani profesionální fotografie pro vaše CV nebo natočení video CV nejsou žádným problémem. Kdo bude z celodenního programu unavený, může využít zázemí chill out zóny.  Akce se můžete zúčastnit i jen na jeden den, ale byla by to škoda. V pátek se totiž pořadatelé s účastníky rozloučí after party, kterou si nemůžete nechat ujít!

Kdy, kde a za kolik?

Na jednotlivé diskuze, setkání a jiné aktivity je možné se registrovat už nyní na webu akce. Tamtéž lze také zakoupit vstupenku za 250 korun. Chystáš se poznávat své kariérní já s kamarády? Pak se vyplatí využít akce 2+1 a jeden z vás půjde zdarma. Místa v diskuzích a na přednáškách se rychle plní, proto s registrací neváhejte. A nezapomeňte si do diářů poznačit 2.-3. března, hotel Diplomat. Nenechte si ujít možnost nastartovat svoji kariéru právě nyní!

Zdroj fotografií: Foter.com

Zanechte komentář