Fler offline 2017 již tento víkend

Design / 4.3.2017

Jste milovníci ručně vyráběných výrobků a dekorací? Navíc se rádi střetáváte se zajímavými lidmi? V tom případě se vydejte na Fler offline!

Online fler.cz portál

Fler.cz je internetový portál, který shromažďuje ručně vyráběné výrobky a dekorace. Ty jsou tvořeny nadšenými umělci všech možných věkových kategorií, kteří zde vystavují a nabízí k prodeji svá díla. Na fleru ale potkáte i milovníky originálních designových kousků, kteří prahnou po jejich vlastnictví.

Na fleroffline.cz jsou k dispozici všichni vystavovatelé a tvůrci, kteří se na akci představí, zdroj: fleroffline.cz

Offline po celý víkend

O tomto víkendu, 4. a 5. března, se portál stane offline. Každý se bude moci setkat s více než 120 prodejci z fleru tváří v tvář. Vše se uskuteční v ulici Drahobejlova 15 v Praze 9, neboli na pražské Balabence, konkrétně v hale C. Akce je přístupná v sobotu i v neděli od 10 do 19 hodin.

Představí se tvůrci z mnoha oblastí a uměleckých odvětví – šperkaři, designéři, návrháři, keramici, tesaři a další. Nabídka bude opravdu pestrá a každý návštěvník se má opravdu na co těšit. Včetně mě.

Tvůrci jsou zde seřazeni podle abecedy, takže si každý snadno může prohlédnout jejich tvorbu, zdroj: fleroffline.cz

 

Pokud by vás zajímalo ještě něco, více informací se dozvíte na oficiálních stránkách portálu fler.cz, nebo na stránkách akce fleroffline.cz.

zdroje všech fotografií: fler.cz a fleroffline.cz

Veronika Hájková

Veronika Hájková

Autorka je absolventka vysoké školy, pocházející z historického města Kutná Hora. Redaktorka v sekci Design a Literatura, kavárenská povalečka a milovnice dobrého vína. Největším snem je navštívit Island, nebo San Francisco.

Zanechte komentář