Humor a překvapení představuje studio Pinkpill

Design / 28.2.2017

Praha skrývá nejedno zajímavé místo, které vytváří originální výtvory. Jedním z nich je studio Pinkpill. Pojďte si o něm přečíst více.

Dva grafici spojili své schopnosti

Dva výborní grafičtí designéři Monika Baudišová a Jordi Trilla spojili v Barceloně své schopnosti a talent, a vzniklo tak studio s názvem Pinkpill. Umělci se soustředí na grafický a motion design, a především na ilustrace. Pokud si pod tím neumíte nic moc představit, nezoufejte, jejich tvorbu vám nyní trochu přiblížíme.

Výsledkem veškeré tvorby jsou převážně hravé projekty, pro něž je typický humor a překvapení. Studio nyní sídlí v Praze, proto neuniklo ani naší pozornosti. Jak sami tvůrci říkají, jejich styl se stále vyvíjí, ale už teď je jisté, že jde o velmi barevnou a humornou práci se zajímavými motivy. Zajímavé výsledky přináší především kombinace české a katalánské kultury.

Veselé a hravé samolepky

Studio má dokonce vlastní pinkpill samolepky, které se snaží přesně vystihnout jejich tvorbu. Ukazují, že jde opravdu o velmi hravou a vtipnou formu výtvorů. A aby to bylo ještě o něco originálnější, každá ze samolepek je zabalená zvlášť v malém sáčku, sešitém barevnou etiketou. Vše je vyráběno ručně a prozatím jsou samolepky všude možně k sehnání zdarma.

Barevnost, hravost, humor – to vše představují samolepky, které vystihují celkovou práci designového studia. Zdroj fotografie: pinkpilldesign.cz

 

Merchandising do budoucna

Tvůrci plánují také svůj vlastní merchandising. Ukazuje jejich hravost, smysl pro překvapení a fantazii, ale také velkou barevnost. Každý se může těšit na zajímavé a originální plátěné tašky nebo trička s nejrůznějšími motivy.

Připravovaný merchandising v podobě hravých plátěných tašek. Zdroj fotografie: pinkpilldesign.com

Další podoba merchandisingu, tentokrát jako trička s originálními motivy. Zdroj fotografie: pinkpilldesign.com

 

Je evidentní, že do budoucna se můžeme těšit na někdy až bizarní výtvory této kulturně odlišné dvojice designérů, kteří spojili své dovednosti.

Více informací se dozvíte na oficiálních stránkách pinkpilldesign.com nebo na sociálních sítích FacebookInstagram.

Zdroje úvodní fotografie a miniatury: pinkpilldesign.com

 

 

Štítky

Veronika Hájková

Veronika Hájková

Autorka je absolventka vysoké školy, pocházející z historického města Kutná Hora. Redaktorka v sekci Design a Literatura, kavárenská povalečka a milovnice dobrého vína. Největším snem je navštívit Island, nebo San Francisco.

Zanechte komentář