Linkin Park vypustili první vlaštovku z nové desky

Hudba / 21.2.2017

Autor:

První singl z chystaného alba Linkin Park se jmenuje Heavy a je popový! Poznali byste z jejího poslechu, že jde o kultovní kapelu?

Linkin Park jsou jednou z nejúspěšnějších a nejslavnějších kapel současnosti, získali dvě ceny Grammy a pět cen American Music Awards. Jejich hlavním úspěchem je ovšem deska Hybrid Theory, která se stále označuje jako nejlepší debutové album našeho století. Překonat toto album nelze, a tak si kapela nejspíše řekla, že zkusí něco nového. Nadcházející album One More Light, které má vyjít v květnu, by mělo být dosti podobné právě zmíněnému singlu Heavy.

Heavy je také další z řady písní, na které s kapelou někdo spolupracoval. Tentokrát dostala šanci mladá zpěvačka Kiiara. Na internetu samozřejmě proudí diskuze o dalším osudu kapely a o již zmíněné písní, která je dosti rozporuplná. Pokud se s negativní vlnou kritiky neztotožňujete, můžete se těšit, že píseň uslyšíte už 11. června v Letňanech, kde se koná Aerodrome festival. Kromě Linkin Park, tam vystoupí také Simple Plan, Enter Shikari, Royal Republic a MGK.


Zdroj informací a všech fotografií: tisková zpráva 

Jakub Fejsák

Jakub Fejsák

Hrdý student PedF UK, milovník punk rocku a focení.

Zanechte komentář