Body The Exhibition: Tělo, jak jej neznáte

V obraze / 8.3.2017

Autor:

Přijďte se podívat na šokující, nicméně edukativní výstavu s názvem Body The Exhibiton a nechte si představit fungování lidského těla trošku jiným způsobem!

Dvanáct sálů, ve kterých naleznete 20 celotělových exponátů a dalších 300 pocházejících ze skutečných těl, která budou představovat fungování lidského organismu. A tvůrci připravují také interaktivní část!

Od 22. února až do konce června je v Praze na Výstavišti Holešovice možný vstup na tuto neobvyklou výstavu. Pravá lidská těla a části těl přivezli vystavovatelé až z Las Vegas z dílny americký producentů.

O co jde

Pozornost je na výstavě věnována mimo jiné lidským nemocím a různým poškozením organismu. Uvidíte rozdíly například mezi plícemi zdravého člověka a plícemi těžkého kuřáka.

Výstava vás tedy možná donutí zamyslet se nad vaším životním stylem a péčí o vaše tělo.

Nebojte se zeptat

Aby se návštěvníci mohli dozvědět opravdu co nejvíce, jsou po celé expozici rozmístěni medici, kteří vše vysvětlí a odpoví na dotazy.

Práce na celotělových exponátech je náročná a často trvá více než jeden rok.

Více informací můžete najít na webu výstavy.

Zdroj všech fotografií: Facebook a fotogalerie Body The Exhibiton

Tereza Malá

Tereza Malá

Studentka víceletého gymnázia, jejíž srdce si získaly knihy. Miluji podzim, psaní, hudba je mi blízká a pro čokoládu udělám téměř cokoliv.

Zanechte komentář