Není cestovka jako cestovka. Čím se mohou lišit?

Cestování / 4.2.2017

Autor:

Několik druhů zájezdů a zážitky. To nabízí každá cestovní kancelář. Je tu však jedna, která nabízí mnohem více. Na co se můžete těšit?

Někteří z nás už jeli s cestovní kanceláří na dovolenou a jiní zase aspoň trochu vědí, co obvykle tyto kanceláře nabízejí a požadují. First minute i Last minute zájezdy do Itálie na lyžování nebo pobyt ve čtvřhvězdičkovém hotelu nedaleko pláže v Chorvatsku nemá rád každý. Umíte si představit, že byste vyrazili s cestovní kanceláří na expedici do Guatemaly, Maroka nebo Mexika? Nebo že byste se zúčastnili rybářského zájezdu do Norska? Tyto představy se můžou stát skutečnými! Představujeme vám cestovku, která vám umožní nejen to, ale mnohem více.

Příznivci rybolovu si také užijí příjemný čas v Norsku.

S Kudrnou na cesty prostorem i časem

Jak již název napovídá, jedná se o cestovní kancelář Kudrna, ve které pracuje více než sto lidí. A právě ti pro vás mají připravené zájezdy. A ne ledajaké. Nabídka nadchne lyžaře, cyklisty, vodáky či milovníky rybaření. S CK Kudrnou se můžete podívat do Maroka, projet si Asii, Evropu, Austrálii nebo Ameriku a navštívit místa, o kterých se vám ještě nedávno jen zdálo.

Hurá na expedici!

Toužíte se vydat do Guatemaly – země Mayů, mezi Indiány do Peru či do Amazonského pralesa a rádi byste měli poblíž průvodce? Ani to není tak velký problém, abyste si nemohli splnit sen. I s tímto vám pomůže CK Kudrna, která pořádá expedice do několika desítek zajímavých míst. Pod vedením průvodce si užijete dovolenou v Peru, Bolívii a v dalších koutech světa.

Tip Generace 21: Přečtěte si náš dřívější článek o cestovních kancelářích

Bonusy, které od cestovky nečekáte

Výběr a koupě zájezdu, příjemně prožitá dovolená, zážitky,… A to pořád dokola. Každý rok. Milovníci cestování však z toho mohou vytěžit více. Ptáte se co? Společně s cestovní kanceláří a dalšími nadšenci se můžete scházet na cestovatelském festiválku SCUK, kde se pobavíte s cestovateli, průvodci a inspirujete se dalekými státy.

Proč se třeba nevypravit na expedici do Peru?

Dalším bonusem pro vás jsou i kurzy, které pořádá již zmíněná cestovní kancelář. Můžete si vybrat Vodácký kurz na Salze (pro začátečníky i pokročilé vodáky) nebo Kurz pro horské průvodce, který je rozdělen na rekvalifikační a kvalifikační část. Díky těmto kurzům získáte vědomosti a dovednosti v oblasti horské turistiky a průvodcovství, lanové techniky, ovládání kanoe aj.

V případě, že se vám nezamlouvá žádný z nabízených zájezdů, můžete se s cestovní kanceláří domluvit tak, že vám sestaví zájezd na zakázku. Stačí mít jen představu, kde chcete svou dovolenou strávit, jaké plánujete aktivity nebo třeba požadavky na ubytování a stravu.

Na zakázku si můžete nechat sestavit například zájezd do Portugalska

Festival, kurzy ani zájezd na zakázku nejsou jedinými bonusy, na které se můžete těšit. Pokud vás to zaujalo, určitě se podívejte na jejich webové stránky nebo se zúčastněte některé akce, kterou cestovní kancelář pořádá.

Jestli jste přečetli článek až sem, zajisté vás minimálně jedna věc či destinace zaujala. Začínáte přemýšlet, který typ zájezdu uskutečníte?

Zdroj všech fotografií: pixabay.com

Nela Rájová

Nela Rájová

Zanechte komentář