INSPIRACE: Účesy, se kterými na plesech zazáříte!

Krása a móda / 12.1.2017

Stále nevíte, jaký účes na večer zvolit?  Nezoufejte, máme pro vás tři tipy (nejen) na ples. Změníte se v princeznu, nebo ležérní femme fatale?

Rybí cop

Už je to pár let, co rybí cop začal výrazněji pronikat do světa účesů. Proč taky ne? Je snadný a vypadá skvěle! Pokud máte dlouhé vlasy, tento účes dokonale ozvláštní váš večerní outfit. Jste-li příznivci složitějších účesů, můžete vyzkoušet nejrůznější variace na rybí cop.

Romantické účesy se stejným základem

Chcete-li vypadat něžně, zkuste tyto účesy vhodné pro středně dlouhé vlasy. Všechny vychází z jednoho základu, takže se z prvního účesu jednoduše přejdete na další. Když máte hotovo, stačí jen ozdobit mašlí, květinou nebo jinou ozdobou do vlasů.

Super roztomilé drdoly

Ve škole či práci rebelský drdůlek, na plese výkvět elegance. Drdoly můžete udělat snad na desítky způsobů a hodí se pro kratší i delší vlasy, pokud tedy nejste „na ježka“.

Krásně vypadají v kombinaci se zapleteným copánkem okolo temene, ale i vyčesané nahoru. Pomocníkem při tvorbě takového drdolu vám může být „vlasový donut“, který dodá drdolu rovnoměrný tvar. Na závěr můžete uvolnit několik pramenů a krásný účes je na světě.

Zdroje fotografií: pexels.com

Zdroje videí: youtube.com

Anna Marenčáková

Zanechte komentář