Inspirujte se: svěží jarní šperky

Krása a móda / 24.3.2013

Tipy na módní kousky, které vám prozáří první jarní dny.

Na přehlídkových molech se to trendy pro nadcházející sezonu jen hemžilo. Návrháři popustili uzdu své fantazii a mohli jsme tak zhlédnout výrazné etno doplňky, skleněné šperky, ale i jednoduchost. Velkým trendem budou letos například výrazné geometrické vzory. Ne všechny výtvory módních návrhářů jsou však vhodné pro každodenní nošení.

Tuto sezónu jistě nešlápnete vedle s pastelovými barvami a výraznými visacími náušnicemi a náramky. Na své si přijdou i milovnice jednoduché klasiky, neboť bílé perličky jsou stále top! Velkou parádu uděláte též s módními skleněnými šperky. Pokud se tedy právě chystáte oživit svůj vzhled nějakou ozdůbkou, jste na správném místě! Víme, kam zajít pro trendy kousky, a neutratit přitom celé jmění!

TOPSHOP

Topshop

Výrazné barevné náramky vedou. Zdroj: topshop.com

Topshop letos vsadil především na nápadité výrazné náramky. Můžete si vybrat jak z drsnějšího vzhledu s nýtky či ostny, tak z elegantních štrasových květů. Velkým hitem jsou také plastové náramky, které na první pohled připomínají kousky skla, ale na rozdíl od něj jsou lehké jako pírko. Pokud dáváte přednost jednoduchosti, určitě se vám budou líbit náramky z barevných řetězů.

PROMOD

Promod

Jednoduchá řetízková bižuterie. Zdroj: promod.eu

V Promodu tuto sezónu najdete záplavu řetízků. Nás zaujaly především jednoduché, ale neméně elegantní dlouhé náhrdelníky. Z barev vede především zlatá. Nic však nezkazíte ani kombinací obou barevných kovů. Náramky v jemných barvách pak jistě oživí každý outfit.

H&M

HM

Geometrické vzory si oblíbil nejeden návrhář. Zdroj: hm.com

Švédský řetězec H&M reaguje na aktuální trendy z mol, a tak tu najdete velký výběr bižuterie, která je inspirovaná geometrickými vzory, především pak trojúhelníky. Vaší pozornosti by neměly uniknout ani kousky kombinující ostny s jemným štrasem či barevnými stužkami. Další možnost se nabízí v podobě  jednoduchých korálkových náramků v kontrastních tónech.

CLAIRE´S

Claire´s je hotový ráj krásné bižuterie.

Claire´s je hotový ráj krásné bižuterie. Zdroj: claires.com

V obchodech Claire´s si vybere každý. Najdete zde vše od jemných řetízků až po vysoce módní ear cuffy. Nás si získaly především náhrdelníky s roztomilými sovičkami, které se objevily již v minulých sezónách.  Pro romantické duše se pak jistě hodí propracované náhrdelníky s motivem květin.

Zdroj perexového obrázku: polyvore.com

Zuzana Holmanová

Zuzana Holmanová

Psaní je pro mě skvělým způsobem, jak vyjádřit své názory i pocity. Baví mě jen tak nechat klouzat tužku po papíře (nebo prsty po klávesnici) a těšit se z přibývajících řádků. Mým snem je stát se spisovatelkou literatury pro děti a mládež

Zanechte komentář