SOUTĚŽ: Vyhrajte kuchařku, s níž budete vždy dobře naložení!

Na talíři / 7.12.2016

Soutěžíme o tři výtisky originální kuchařky Nalož to! Zkuste své štěstí a udělejte radost sobě či svým blízkým.

98491605_0 Nakládaný hermelín zná z pivnic a bufetů nejspíš každý. Daniela Turecká vás však ve své kuchařce Nalož to! s příznačným podtitulem Kujme pi©kle v kuchyni přesvědčí, že se dá chutně naložit opravdu ledacos. Pokud jste kreativní, rádi objevujete nové chutě či vyrábíte jedlé dárky pro své známé, budete se při listováním knihou nepochybně tetelit blahem. Bodejť by ne, fotografie, kterými je kniha hustě prošpikovaná, jsou doslova k sežrání.

98504984_0S Danielou se postupně naučíte nakládat různé druhy sýrů a zeleniny, ale i vejce či kompletní anglickou snídani. Součástí kuchařky jsou také praktické tipy, jak využít již vyprázdněné sklenice, či autorkou prověřený roční plánovač sezónního nakládání. Výrobky i kniha samotná se také skvěle hodí jako vánoční dárek, proto neváhejte a zapojte se do naší soutěže!

A co pro to musíte udělat? Stačí zodpovědět jednoduchou soutěžní otázku a doufat, že se na vás v losování usměje štěstí.

Kdo se postaral o lákavé fotografie v kuchařce Nalož to!?

manžel autorkybratr autorky

Vaše jméno a příjmení

Vaše adresa

Váš e-mail

Soutěž již byla ukončena. Výherci se stávají Petr Černý, Ladislava Mazurová a Marie Plíšková. Gratulujeme!

Partnerem soutěže je Knihcentrum.

logo_knihcentrum_bilypodklad

Zdroj všech fotografií: knihcentrum.cz

Adéla Svobodová

Adéla Svobodová

Vaření i psaní jsou společně se sportem jedny z mých nejoblíbenějších způsobů seberealizace. A protože se řídím heslem "Dělej víc věcí, které tě dělají šťastnou!", stala jsem se součástí tohoto portálu. Vždy budu ráda za Vaše komentáře, připomínky či nápady.

Zanechte komentář