Králové ledu zavítají do Ostravy

Sport / 29.11.2016

Nejednoho krasobruslařského nadšence potěší show, která na konci listopadu zavítá do České republiky.

Česká republika se již poněkolikáté stane jednou ze zastávek krasobruslařské podívané, mezi jejíž nejznámější účastníky bude patřit olympijský vítěz Jevgenij Pljuščenko. Kromě Pljuščenka se však lidé mohou také těšit také na evropského šampiona Briana Jouberta, francouzského reprezentanta Florenta Amodia nebo olympijskou vítězku ze Soči Adelinu Sotnikovou.

Tatiana Volosozhar & Maxim Trankov, zdroj: Wikipedia Commons/ Frankie F

Tatiana Volosozhar & Maxim Trankov, zdroj: Wikipedia Commons/Frankie F

Ostatně k vidění budou další olympijští vítězové, a to ruský sportovní pár Tatiana Volosozharová a Maxim Trankov. Vedle zahraničních krasobruslařských velikánů se představí i bývalý mistr Evropy a jedna z nejzářivějších českých hvězd ledové plochy, Tomáš Verner.

Diváci se v neposlední řadě můžou těšit na maďarského houslistu Edvina Martona. Marton bude hrát na slavné Stradivariovy housle vyrobené v roce 1699. Kings on ice jsou předzvěstí a snad i malou ochutnávkou blížícího se Evropského šampionátu v krasobruslení.

Mistrovství Evropy se uskuteční ve druhé polovině ledna v Ostravě. Vstupenky jsou v prodeji již od září, a pokud i vy patříte mezi příznivce tohoto sportu na pomezí umění, nechte se nalákat a přijďte. Na šampionát nebo na Kings on ice. A klidně na obojí.

Kings on ice

Kdy: 30. listopadu 2016 od 19 hodin

Kde: Ostravar Aréna, Ostrava – Vítkovice

Za kolik: 1290-,/890,-/690,-

Předprodej: Ticketportal

Bližší info naleznete zde.

Zdroj miniatury a úvodní fotografie: www.facebook.com

Štítky

Jitka Povalová

Zanechte komentář