Jedinečný Meat Design Ostrava se blíží

Design / 19.11.2016

I v Ostravě je pro nás přichystaná přehlídka z designového světa. Neváhejte a navštivte Meat Design Ostrava.

Druhý ročník přehlídky produktového designu se uskuteční 24.–27. 11. 2016 na nádherném industriálním místě, ve Vítkovických železárnách v srdci Ostravy – Dolu Hlubina. Jedná se o první takovou akci svého druhu nejen v Ostravě, ale i v celém Moravskoslezském kraji.

Cílem přehlídky je ukázat návštěvníkům produkty, které bývají zastíněny masově vyráběnými věcmi z velkých zahraničních řetězců, a přesvědčit je, že nákup originálních autorských produktů je přínosný pro všechny strany.

Co nás čeká?

Tato jedinečná událost představí produktovou tvorbu českého, slovenského a polského designu, což znamená, že nás čeká víkend plný inspirace, talentu a špičkových designérů ze všech tří zemí. Můžeme se těšit na originální dětský nábytek od Devote, na moderní český nábytek společnosti Form Design, Slovensko bude reprezentovat Trusella  a Polsko například betonová keramika Fóbe, originální diáře od společnosti Escribo a spousta dalších umělců.

Výstavní část bude doplněna o zajímavé projekce, besedy, workshopy, jejichž prostřednictvím si každý může vyzkoušet různé řemeslné techniky, práci s keramikou, betonem, recy-design či rovnou kurz interiérového designu. Dále jsou pro nás připraveny zajímavé soutěževečírky. Můžete se také občerstvit v několika pop-up restauracích.

Vstupenky?

Prodej vstupenek byl odstartován již 1. 9. 2016 za cenu 150 Kč. Momentálně si můžete lístky pořídit na sdílených stránkách nebo rovnou na místě za 200 Kč.

Studenti, důchodci a ZTP mají zvýhodněnou cenu 150 Kč a děti do 15 let jsou zcela zdarma.

Vstupenky na Meat Design Ostrava. Zdoj: meatdesign.cz

Vstupenky na Meat Design Ostrava. Zdroj: meatdesign.cz

Zdroj všech fotografií: meatdesign.cz

Zdroj videa: youtube.com, Meat Design Ostrava

Terezie Pelikánová

Terezie Pelikánová

„Jde o to, aby básník ukázal to, po čem sklouzává denně jeho zrak a jeho srdce, pod takovým zorným úhlem a s takovou rychlostí, aby se mu zdálo, že to vidí a dojímá se tím poprvé.“ - Jean Cocteau -

Zanechte komentář