Značka LOAP a Slevomat? Tahle kombinace funguje!

Krása a móda / 2.11.2016

Že díky Slevomatu můžete relaxovat a podívat se na krásná místa – to není novinka. Ale věděli jste, že vás na cesty také kvalitně vybaví?

Nezapomenutelné zážitky, dobré jídlo i pobyty v luxusních apartmánech – to je pouze krátký výčet z nabídky oblíbeného českého portálu. Slevomat ale nabízí i pestrý módní sortiment. Možná by vaše kroky při shánění třeba batohu na výlet nevedly primárně právě na tento server, ale byla by to chyba. V jeho nabídce pod kolonkou Móda najdete skoro vše – od ponožek až po značkové kožené kabelky. Nás si tady ale získal batoh české značky Loap – a tak jsme ho pro vás vyzkoušeli.

Víc než milion batohů

Loap

Batoh je ideálním společníkem na cyklo výlety

Značka Loap vznikla v roce 1993 a brzy se etablovala jako kvalitní výrobce sportovního i outdoorového oblečení a doplňků. Názvu dala vzniknout dvě anglická slova – „logical“„application“. Na základě „rozumného využití“ také značka vystavěla své krédo, zakládá si na kvalitě, funkčnosti a praktičnosti svých produktů. Sportovní i outdoorové oblečení bývá často velmi namáhané a musí odolávat nepříznivým vlivům počasí, důraz na kvalitu i funkčnost je tedy na místě.

LOAP tento přístup zřejmě přináší své ovoce – třeba jen batohů prodala firma za posledních deset let přes milion a půl. Koupit si její výrobky můžete i v zahraničí – od Švýcarska po Venezuelu.

Kamarád na zádech

Batoh patří k základnímu vybavení každého, kdo čas od času potřebuje překročit práh domu. Ať už vyrážíte na výlet na Sněžku, na menší nákup nebo do školy, kamarád na vašich zádech by měl pobrat vše potřebné a po cestě se postarat o co největší komfort. Námi vyzkoušený batoh Loap typu Line má nosnost 5 kilogramů a na výšku měří přibližně 40 centimetrů. Bez problému ho tedy můžeme zařadit do kategorie menších batohů vhodných na běžné denní nošení do školy nebo na kratší výlet.

To všechno s námi také více než měsíc podnikal – brali jsme ho na kolo, musel unést nějakou tu učebnici i nakoupené potraviny. A jak si v tom vedl?

Batoh Loap Line

Batoh Loap Line

Nepřetěžujte sebe ani batohy

Batoh na první pohled zaujme svým zajímavým designem – připomíná temně modré moře nebo hladinu jezera. Je jednoduše krásný – pokud je modrá vaší oblíbenou barvou, okamžitě si ho pro tu barevnou kombinaci zamilujete. Povrch batohu tvoří odolná polyesterová tkanina Bulltech.

Uvnitř se nachází jedna velká komora, do které se pohodlně vejde sešit nebo blok formátu A4. Bez problému se nám sem vešly sešity, knížka, mikina, termoska a penál. Drobnější věci jako peněženka, kapesníčky nebo mobil se pohodlně usídlily v přední menší kapse s praktickými přihrádkami a „šikmým“ zipem. Klíče a sluchátka si našly místo v nejmenší přední kapse ve spodní části batohu.

S takovou náloží se batoh dokázal bez problému poprat. Ale pozor – není to žádná krosna a zipy ani švy nejsou uzpůsobené na nějaké velké přetěžování. Proto před ním varujeme.

Kapsičky na odpadky jsou nutnost

Po bocích má batoh ještě dvě užitečné síťované kapsičky (předpokládáme, že je stejně jako my využíváte především na přechodné uložení nepořádku, kterého se u nejbližšího odpadkového koše zbavujete). Vypolstrované popruhy  na ramena odváděly svou práci obstojně – žádné zařezávání ani diskomfort jsme při nošení nikdy nezažili. Za zmínku stojí i vyztužená záda batohu, která chrání před bolestí páteře i dalšími nepříjemnostmi.

batuzek_vnitrek

Praktický organizér v menší přední kapse batohu

Hurá na výlet!

LOAP nás nezklamal. Batoh Line je kvalitním společníkem na cesty do školy i na výlety do přírody. Významné plus sklízí za svou praktičnost i magický modrý design, který jeho nošení posouvá na úroveň návykových zážitků. Na Slevomatu ho můžete pořídit za výhodnou cenu 399 korun.

Za poskytnutí batohu děkujeme portálu Slevomat.cz! Pokud máte zájem ho vyzkoušet, stejně jako další produkty značky Loap, navštivte stránky Slevomatu. Nyní tu můžete zakoupit třeba teplý zimní kabát nebo boty.

Zdroj fotografií: Daniela Brodcová, Generace 21

Daniela Brodcová

Daniela Brodcová

Zanechte komentář