CC krém na vlasy? Alterna servíruje kaviárový zázrak

Krása a móda / 7.11.2016

Kaviár a luxus je nesmrtelná kombinace. O to víc, když se spojí s krásou těla. Jak dopadla v našem testování tato kaviárová bomba? 

Kaviárová kosmetika není takovou novinkou. S účinky kaviáru se setkala jistě nejedna z nás, ať už ve formě omlazujících krémů či obnovujících sér. Kosmetika s obsahem této vzácné suroviny je vnímána jako jedna z nejluxusnějších, s největším podílem prospěšných a hlavně přírodních látek. Právě rybí jikry jsou totiž doslova nabité tím nejlepším, co můžeme od pečujících přípravků žádat. Jsou bohaté na aminokyseliny, minerály, jako jsou například vápník nebo fosfor, vitamíny AD. Právě tyto vitamíny působí na pleť regeneračně a bojují s vráskami.

Kaviár a vlasy

Vlasy jsou korunka na hlavě každé ženy. Každá z nás vyzkoušela určitě řadu produktů, aby naše vlasy byly zdravé a opravdu byly naší ozdobou. My jsme se zaměřily na populární značku vlasové kosmetiky Alterna a jejich legendární CC Cream z řady Caviar. Alterna je kalifornská značka vlasové kosmetiky, jenž vznikla v době, kdy na trhu chyběla skutečně značková vlasová péče. Značka se zaměřila, již v době svého vzniku, na ženy, kterým není líto investovat do kvalitních produktů. Od jiných značek se liší svým složením, které se může pyšnit právě extrakty z kaviáru, mořských bioaktivních látek nebo italského lanýžového oleje. V produktech nenaleznete žádné parabeny nebo sulfáty.

„Caviárová“ řada obsahuje regenerační šampony, kondicionéry, masky, detoxikační šampon nebo lak na vlasy. Vše ukryto v elegantních minimalistických fialových obalech. Kaviár v sobě obsahuje i produkt, který jsme pro vás otestovaly my.

Alterna Caviar CC Cream

Elegantní obaly, jednoduchý design, zkrátka ideální vzhled pro každou stylovou ženu.

CC creamy jistě znáte ve formě „ala makeup“ na pleť. Co si ale představit pod pojmem CC cream na vlasy, že? Jednoduše se jedná o zázrak, který je schopný konečky vašich vlasů okamžitě dostat do formy.

CC creamu je 74 ml a balení je naprosto ideální – jednoduché, leč elegantní. Moc se nám líbí dávkování ve formě pumpičky, díky níž se užívání stává opravdu komfortní. Samotný krém má bílou barvu a konzistenci gelovo-krémovou. Co nás zaujalo, je vůně. Je svěží a při aplikaci je cítit lehký závan citronů. Aplikace je jednoduchá, jelikož krém je možné použít jak do vlhkých vlasů, tak do již suchých. Vlasy by měl ochránit nejen před slunečním zářením, ale i před teplem a zároveň by jim měl dodat hydrataci a lesk.

Alterna Caviar CC Cream

Praktické balení je pomyslnou třešničkou na kaviárovém dortíku.

My si oblíbily jeho použití po vyfénování vlasů. Dodá konečkům zdravý vzhled a lesk. Navíc vlasy opravdu krásně provoní a nezatíží je. Co rovněž oceňujeme, je fakt, že vůbec vlasy nemastí a stačí ho skutečně velmi málo.

CC cream můžeme pouze doporučit. Vzhledem k množství potřebnému k použití, množství produktu v samotném balení a účincích, jenž jsou na vlasech skutečně znát, je cena přiměřená. Kaviárový krém můžete zakoupit na notino.cz za 478,- Kč.

Holdujete v kosmetice spíše dražším produktům, nebo se spokojíte i s levnějšími?

Zdroj fotografií: Andrea Mikolášová, Generace 21

Andrea Mikolášová

Andrea Mikolášová

Ráda zkouším nové kosmetické produkty a sleduji trendy z oblasti vizážistiky. Kontakt: andymikol9@gmail.com

Zanechte komentář