Když je těžké vybrat dárek, darujte zážitek!

V obraze / 6.4.2013

Nevíte si rady s tím, co vybrat za dárek? Poradíme vám.

Narozeniny, promoce, svatba, výročí. Příležitost, která volá po dárku. Co když už ale dojdou nápady na ten správný nebo už dotyčný všechno má? Máme pro vás inspiraci. Darujte zážitek. Stačí si vybrat, buď můžete vsadit na jistotu v podobě relaxace, nebo splnit oslavenci sen.

Zážitky nabízí například firma Allegria, kde si vybere opravdu každý.

Adrenalinový zážitek ve vzduchu i na souši

Je oslavenec adrenalinový nadšenec? Vybrat mu můžete z mnoha zážitků. Velmi oblíbený je skydiving, kde zakusíte pocit volného pádu. Automobilové nadšence určitě potěší jízda ve sporťáku, teréňáku nebo na čtyřkolce. Nebo co třeba možnost vyzkoušet si armádní zbraně? Můžete darovat tandemový seskok, možnost řídit vrtulník či testovací jízdu autem.

Náš tip:

Co třeba zážitek, kdy si obdarovaný vyzkouší zachraňovat cestující v airbusu 320? Pomocí simulátoru zažije let z Londýna do Paříže, během kterého se pilotovi něco stane a letadlo bude třeba dostat zpátky na zem.

Co takhle darovat let v balonu? Zdroj: sxc.hu

Co takhle darovat let balonem? Zdroj: sxc.hu

Relaxací nic nezkazíte

Masáže, wellness pobyty nebo zkrášlovací procedury jsou trefa do černého a ocení je snad každý. Tento druh zážitku je ideální například jako svatební dar nebo k výročí. Vhodné jsou i víkendové pobyty, kde je možné si procedury případně vybrat podle svého gusta.

Náš tip:

Hledáte dárek pro někoho, kdo je milovníkem zvířat? Co takhle pobyt v hotelu s výhledem do ZOO?

Pro ženy může být skvělým dárkem proměna. Zdroj: sxc.hu

Pro ženy může být skvělým dárkem proměna. Zdroj: sxc.hu

Vsaďte na záliby!

Někdy pomůže vybavit si, co dotyčný rád dělá ve volném čase. Má rád golf? Darujte mu golfový sportovní zážitek. Má rád francouzskou kuchyni? Ať si pochutná na vybraných specialitách. Nebo si vzpomeňte, co si oslavenec vždycky přál zkusit, ale neměl čas nebo příležitost. Rád by zkusil jachting? Paintball? Keramiku? Chtěl být popelářem? Můžete mu splnit cokoliv.

Náš tip:

A pokud nevyberete ani z nabídky firem, které se specializují na zážitky, můžete zakoupit poukaz na zážitek v různých hodnotách a nechat to na oslavenci.

Uvidíte, že uděláte oslavenci radost a bude na váš dárek dlouho vzpomínat.

Zdroj perexové fotografie: sxc.hu

Alice Jendelová

Alice Jendelová

Jsem holka plná protikladů. Ačkoliv už věkem přes 20, stejně milovnice pohádek, Hello Kitty a hlavně Harryho Pottera. Ačkoliv už ne studentka, stejně sběratelka lepíků, notýsků, zvýrazňovačů a všelijakých dalších roztomilostí a nutností z papírnictví. Ačkoliv milovnice domova a svého klidu, stejně cestovatelka celým srdcem s mnoha cestovatelskými sny. A ačkoliv kuchtička, co mnohokrát něco připálí a zaneřádí celou kuchyň, stejně redaktorka sekce Na talíři. ♥

Zanechte komentář