Ani si nesedejte, Tomáš Klus vyráží na jarní turné

Hudba / 4.3.2013

Po vyprodaném podzimním turné po různých koutech Česka a Slovenska se loňský slavík vydává na další koncertní šňůru.

Své jarní turné s názvem „Ani si nesedejte“ zahájí Tomáš Klus a jeho cílová skupina v neděli 10. březnaBratislavě. Poté co projede slovenská města, vydá se i za svými českými fanoušky. Celkem během března a dubna odehraje dvaadvacet koncertů.

Na přelomu dubna a května se Tomáš Klus objeví i na jarních Majálesech. Na zlatého slavíka se tak mohou těšit studenti z Hradce Králové (26. dubna), Plzně (27. dubna), Prahy (30. dubna) a Brna (7. května).

Během listopadu a prosince loňského roku absolvoval Tomáš Klus se svou skupinou první část turné. Byla mimořádně úspěšná, všechny koncerty byly beznadějně vyprodané. Proto neváhejte a lístky si kupte co nejdřív, je totiž dost možné, že se letos bude situace opakovat. Předprodej lístků začal v pátek 1. března přes portál www.ticketpro.cz.

Složení kapely zůstává neměnné, Tomáše Kluse doprovodí kytarista Jiří Kučerovský, Jan Lstibůrek (kontrabas) a Petr Škoda (cajon).

Tomáš Klus má za sebou mimořádně úspěšný rok. Kromě vyprodaných turné se jeho písně pravidelně umisťují na předních příčkách českých hitparád. Na podzim se stal zlatým slavíkem a navíc zjistil, že jeho přítelkyně Tamara Kubová je těhotná.

Přehled koncertních míst v ČR:

8. 4. – Svitavy – KD Fabrika

9. 4. – Pardubice – KD Hronovická

11. 4. – Mladá Boleslav – Dům kultury

12. 4. – Žďár nad Sázavou – Dům kultury

14. 4. – Ústí nad Labem – Dům kultury

15. 4. – Litvínov – KD Citadela

22. 4. – Strakonice – Dům kultury

23. 4. – Sušice – KD Sokolovna

Zdroj perexové fotografie: tomasklus.cz.

Jitka Holčáková

Jitka Holčáková

Editorka sekce Hudba, studentka žurnalistiky na Univerzitě Palackého, knihomol, psavec, hudební maniak a životní optimistka, co se řídí heslem "Nesnaž se porovnávat s ostatními, snaž se být lepší verze sebe sama!"

Zanechte komentář