Doplňky IKEA úvodní fotografie

Inspirujte se – doplňky IKEA na koleje

Design / 17.11.2012

Potrpíte si na hezké bydlení, ale na kolejích to není ono? S doplňky značky IKEA můžete překvapit nejednoho návštěvníka!

S inspiracemi, které budou lahodit vašemu oku, se budete v Generaci 21 setkávat často. Poprvé jsme se rozhodli zabrouzdat do pokojů na kolejích, které svou strohostí budí dojem nouzového řešení chudého studenta. Změňte tento zažitý stereotyp a udělejte si z vašeho dočasného bydlení útulné místo, kde se dveře netrhnou! Máme pro vás několik tipů z obchodního domu IKEA, které vnesou do vašeho útočiště pohodu a systém.

Na stůl

Stačí pár pomocníků a z obyčejného stolu se stane skvělé místo pro klidné studium se vším, co potřebujete. Díky kelímkům na propisky, pastelky i zvýrazňovače vás od studia nic nevyruší a nástěnka vám pomůže zorientovat se v důležitých datech nebo odpočinout si při vzpomínce na fotografie, které si na ni připíchnete! Nezapomeňte ani na pořadače, můžete v nich mít poznámky k přednáškám, časopisy nebo volné listy papíru do tiskárny.

1. Nástěnka Väggis 59,-  2. Kelímky na tužky Dokument 29,-/2ks 3. Kassett krabice s víkem 99,-/2ks 4. Flyt pořadač na časopisy 39,-/5ks

Doplnky na stul

zdroj: ikea.cz

Na postel

Útočištěm mnohých z nás je naše postel. Jestliže koukáte často na filmy, využijte veselou podložku, která bez řečí zastane i post snídaňového tácu. Na chladné večery zkuste lehký přehoz. A nakonec to chce něco příjemného pro váš nos! Voňavou službu vám dopřejí pytlíčky, do kterých si můžete dát i omamnou levanduli. Zklidní vaše smysly a přinesou klidný spánek.

1. Polarvide pléd 69,- 2. Dofta potpourri v sáčku 69,- 3. Henrika povlak 79,- 4. Bräda podpěra pro laptop 299,-

Doplňky na postel

zdroj: ikea.cz

Do skříně

Výborným pomocníkem do vaší skříně může být obal na oblečení, který  vaše šaty či obleky na zkoušku před zmačkáním a ušpiněním. Jednoduše a elegantně do nich sváteční šat schováte. Přihrádky jsou zase ideální možností, jak si zorganizovat spodní prádlo, ponožky nebo třeba rukavice na zimu. A kvalitní úložný díl, který si pověsíte na tyč, vám zaručí, že najdete vždy to, co potřebujete!

1. Skub úložný díl  129,- 2. Ramínka Bagis 9,-/4ks 3.  Skubb krabice s přihrádkami 129,- 4. Svajs obal na šaty 49,-/3ks

Doplňky do skříně

zdroj: ikea.cz

Na dekoraci

Správně zvolené dekorace jsou jako třešničkou na dortu krásného obydlí. Zkuste v těchto měsících sáhnout po voňavých svíčkách nebo podlehněte aroma lampičkám. Společníkem na prázdnou zeď může být i černobílý plakát s motivem Paříže, který doplníte osobitými fotkami do bílých rámečků. Tip redakcekupte si něco speciálního! My vám doporučujeme budík, který vypadá jako z dávných let. Hodit se může ale i neobvyklý stojánek na fotku nebo držák šperků. Originální kousek dodá jednoduchému interiéru ten pravý šmrnc!

1. Plakát Bild 149,- 2. Dekad budík 129,- 3. Nyttja rám 39,-/2ks 4. Tindra vonné svíčky 49,-/36ks 5. Superfin svícen na čajové svíčky 9,-

Doplňky na výstavu

zdroj: ikea.cz

zdroj úvodní fotografie: photl.com

Silvie Olbrichová

Silvie Olbrichová

V duši stále malá holka, která má ráda milé lidi, hřejivé slovo, motivační citáty a fotografie. Inspiraci hledá všude kolem sebe a nachází ji i tam, kde ostatní ne. Miluje, když den prožije naplno a napíše hezký článek. Kontaktovat ji můžete na silvie.olbrichova@generace21.cz

Zanechte komentář