Mum-ray

Vyhrajte 3 poukazy na kabelky Mum-ray v hodnotě 500 korun!

Krása a móda / 15.2.2013

Zapojte se do naší únorové soutěže a odneste si některou ze stylových a zároveň praktických kabelek!

V nedávném rozhovoru jsme vám představili inspirativní mladou návrhářku Lucii Michalcovou, zakladatelku značky originálních tašek a kabelek Mum-ray. Dnes třem z vás přinášíme možnost si jednu takovou pořídit levněji než za běžnou cenu. Ve hře jsou tři poukazy na 500 Kč!

Co předcházelo vzniku dnes již zaběhnuté značky? Po vystudování Střední průmyslové školy oděvní v Praze se Lucie Michalcová vydala na studium Fashion designu na VŠ do Plzně. Odtud ale po jediném semestru odešla s rozhodnutím postavit se na vlastní nohy a založit dnes již úspěšnou značku se zaměřením na kabelky a tašky. Kabelky Mum-ray jsou už pět let známé svou nápaditostí, funkčností, designovým vzhledem a hlavně variabilitou. Naleznete je jak na oficiálních stránkách, kde máte mimo jiné možnost si tu svou navrhnout, tak na Fleru. Kabelku si také můžete odnést z nejrůznějších designových akcí, které Lucie pravidelně navštěvuje.

ČTĚTE TAKÉ: rozhovor s návrhářkou kabelek Mum-ray, Lucií Michalcovou „Kabelka by měla outfit doplnit, a ne ho zkazit.“

Kabelky Mum-ray jsou velmi kvalitní, funkčně variabilní a hlavně ručně šité. V nabídce si lehce vyberou jak ženy, tak i muži. „Ráda používám klasické materiály v nových formách, v kontrastu se zdánlivě nesourodým materiálem nebo barvou,“ říká o své tvorbě sama Lucie.

Mum-ray

Už máte tu svou? Zdroj: archiv Lucie Michalcové

SOUTĚŽ JE UKONČENA! Vítěze naleznete na našich facebookových stránkách.

Zdroj perexové fotografie: archiv Lucie Michalcové

Andrea Vytlačilová

Andrea Vytlačilová

Studentka a snad i trochu umělkyně píšící o módě a stylu. Často a velmi ráda na cestách s blokem a pastelkami v ruce.

Zanechte komentář