pár

Je sex na veřejnosti vhodný: ANO či NE?

Vztahy / 31.3.2013

Mladí lidé rádi experimentují s místy, kde se chtějí milovat. A co vy?

Patříte mezi skupinu osob, která nerada experimentuje a raději se drží v tomhle ohledu zpátky? Stydět se za to určitě nemusíte, jen jste možná vyčerpali váš pubertální elán a stačí vám vaše pohodlná postel. No a?

„Nemohl bych mít sex venku kvůli těm lidem, v posteli nejsem stydlivý, ale venku bych to asi nezvládl, nedokázal bych si to užít,“ řekl třiadvacetiletý Petr z Olomouce.

Proč sex na veřejnosti nepraktikovat?

Jaká nebezpečí na vás číhájí v přírodě? Zdroj: photl.com

Jaká nebezpečí na vás číhájí v přírodě? Zdroj: photl.com

[one_fourth]

Sex na veřejnosti

Sexem na veřejnosti míníme sex všude, kde může být šance, že vás jako milující se pár někdo uvidí. Nemusí to být jen autobus plný lidí, může to být i lavička v horách nebo odlehlá louka.

[/one_fourth]

Možnost onemocnět nějakou nemocí nebo dostat zánět je o dost vyšší než kdekoliv jinde.

Na tohle byste si měli dávat pozor, všude kolem nás jsou bakterie. Doma jsou možná ještě v normě, ale co teprve venku? A to jsme ještě nezmínili klíšťata, červené mravence a další nástrahy přírody. Taky na vás může čekat jen něco nechutného, do čeho si sednete, lehnete a nevšimnete si toho, protože budete v zápalu boje. Používejte alespoň deku a dávejte na sebe pozor!

• Šance, že vás někdo načapá, je dost veliká.

Některé to vzrušuje, jiné odpuzuje. A jak jste na tom vy? Chtěli byste, aby vás někdo načapal při sexu? Rodiče? Kamarádi? Babičky? Nebo úplně neznámí lidé? Protože na veřejnosti je to dost pravděpodobné, pokud nejste někde hodně daleko od civilizace nebo na vesnici.

• Pokud se stydíte, tak pro vás sex na veřejnosti nebude to pravé ořechové.

Pokud jste stydliví, asi vás to venku ani nebude bavit.

• Hned po sexu se jen tak neosprchujete.

Jste zvyklí se po sexu osprchovat? Umýt? Tak venku se těžko umyjete. S výjimkou toho, pokud jste někde u vody (ale v zimě se umyjete těžko).

• Všichni vás uslyší, neužijete si to tolik, když se budete muset krotit.

Jste při sexu hluční? Pak byste se museli kontrolovat. A to je přece svazující!

Ale taky jsou na světě lidé, kteří se za sex na veřejnosti nestydí, a někteří se tím dokonce chlubí. A jelikož jsme ve svobodné zemi, neodsuzujte je za to. Určitě to má své kouzlo nebo jim nic jiného nezbývá.

Muž a žena jako kolečka, co do sebe přesně zapadají a jedno bez druhého se netočí. Zdroj: sxc.hu

Muž a žena jako kolečka, co do sebe přesně zapadají a jedno bez druhého se netočí. Zdroj: sxc.hu

Proč sex na veřejnosti praktikovat?

• Sex v přírodě je mnohem svobodnější, nejste svázaní čtyřmi stěnami.

Člověk se může na veřejnosti mnohem více vyřádit než doma. Můžete se válet, běhat, skákat a nemusíte se omezovat na jeden pokoj.

• Sex na veřejnosti není nuda.

Jednoduše je to zajímavější někde venku než doma, kde už to znáte a může to pro vás být stereotypní.

• Protože když nemůžete doma, tak kde jinde.

Ale možná se milujete záměrně mimo byt/dům/pokoj, protože vám nic jiného nezbývá. Pokud máte pokoj společný se sourozencem nebo vás až moc kontrolují rodiče nebo si svého přítele ani nemůžete přivést domů, je to pochopitelné.

• Protože když chuť na sex přijde zrovna, když jste někde venku, tak proč to v sobě ještě dusit.

Proč v sobě tu chuť dusit? Jedete s přítelem autem na nákup a máte velkou chuť na sex? Tak zastavte někde mimo panelové domky a užijte si to. Doporučujeme mít ztmavená skla u zadních dveří.

„Šli jsme s přítelem na hory, abychom se jen tak prošli. Když jsme zdolali cíl, zaujala nás lavička – sex na ní byl sice nepohodlný, ale skvělý! Jediný háček byl v tom, že jsme se pořád báli, zda nás nenachytá nějaký turista,“ řekla devatenáctiletá Karolína z Opavy.

Zdroj perexové fotografie: photl.com

Denisa Jelínková

Denisa Jelínková

Miluju barvy, hudbu, focení a psaní. Možná se stanu jednou spisovatelkou - takovou, která bude po večerech vysedávat v houpacím křesle a psát a psát a psát. Fotografování je mou srdeční záležitostí - fotoaparát jsem dostala jako dárek ♥ Takže si užívám každé cvaknutí.

Zanechte komentář