Máš co říct? Přidej se k nám!

V obraze / 11.2.2013

Generace 21 ti přináší možnost, jak dát o sobě a svých myšlenkách vědět. Je konec s posedáváním v koutě, začni něco dělat a pojď do toho s námi!

Láká tě psaní a máš co říct? Ovládáš český jazyk a chceš získat novinářskou praxi? Nyní máš možnost podílet se na nově se rozjíždějícím projektu, rozvíjet ho společně s námi a získat dlouhodobé zkušenosti.

Stačí si jen vybrat tu správnou sekci!

V obraze

Snažíme se v sekci upozorňovat na důležité věci, varovat před pochybnými stránkami, společnostmi nebo i lidmi. Zajímáme se o aktuální dění a chceme předávat zprávy dál. A dáme ti prostor i v rubrice Nikdy více, kde můžeš hejtovat o čemkoliv.

Kultura

V sekci Kultura si dokonce můžeš vybrat z více oblastí. Najdeš u nás tu pravou redaktorskou lásku?

Souhlasíš s tvrzením, že každý den, kdy jsme si neposlechli alespoň jednu píseň, je ztracený? Jsi hudební fajnšmekr? Orientuješ se v aktuálním hudebním dění? Nebo se pokoušíš o vlastní muziku? V tom případě tě sekce Hudba přivítá s otevřenou náručí!

Knihy, knihy a zase knihy… Také se ti jich válí po pokoji tolik, že by se z nich daly stavět tvrze? Sníš o nerudovské kariéře v redakci? Pokud jsi literát tělem i duší, musíš být u nás, sekce Literatura tě čeká!

Zajímá tě dění na prknech, která znamenají svět? Máš nutkavou touhu šířit své názory o nových inscenacích? Pak jsi ten pravý parťák právě pro nás, sekci Divadlo!

Připadáš si jako akční hrdina a tvůj život je celé jedno velké filmové plátno? Znáš všechny seriálové repliky nazpaměť a večer bez filmu jako by pro tebe ani nebyl? Pokud jsi filmový maniak a tvým snem je podělit se o tom s ostatními – sekce Film hledá právě tebe!

Krása

Miluješ nakupování, líčení a zdravý životní styl? Zajímají tě nejnovější módní trendy, doma vyrobená kosmetika a beauty veletrhy? Připoj se do týmu sekce Krása a zkoumej s námi novinky na poli kosmetiky a módy.

Design

Sekce Design – to je krásná práce o krásných věcech. Pokud jsi kreativní, v obchodech si všímáš i hezkých obalů a baví tě fotit pěkné fotky, měl bys být součástí této sekce. Zn. Hlava plná nápadů není překážkou!

Tým Generace 21 možná čeká právě na tebe! Zdroj: Archiv Generace 21

Tým Generace 21 čeká možná právě na tebe! Zdroj: Archiv Generace 21

 Vztahy

Není pět nebo šest divů světa, ale jen jeden: LÁSKA! Zajímáš se o vztahy, lásku, sex a vše co k mezilidským vztahům patří? Přidej se do týmu sekce a poděl se s ostatními o své rady, nápady a zkušenosti.

 Cestování

Zajímáš se o cizí země? Rád cestuješ a poznáváš nové kultury a zajímavosti z koutů našeho světa? Pak tě rádi přijmeme do našeho týmu. Pojď do toho s námi a ukaž, že na to máš!

Na talíři

Jsi jeden z těch, kterým není jedno, co mají na talíři? Víš, kde dobře nakoupit a dobře se najíst? Poděl se o všechny své zkušenosti s našimi čtenáři. Neváhej a pojď společně s námi zahájit kuchařskou osvětu.

 Sport

Reportáže z fitness lekcí, rozhovory s osobnostmi a mnoho dalšího ti může nabídnout naše sekce Sport. Ukaž s námi, že sport není nuda! Buď součástí naší redakce.

 Technologie

Zajímáš se o nejrůznější technologické vymoženosti? Nebo žiješ ve světě plném virtuálních her? A navíc máš svůj názor? Neboj se ozvat a zkusit kariéru redaktora sekce Technologie!

Ještě pořád váháš? Život netrvá věčně, tak proč se neodhodlat a nezkusit něco nového? Tak na co ještě čekáš! Generace 21 se těší na nové redaktorské posily do týmu! Buď jí právě ty a dokaž všem, že patříš do generace 21. století a máš co říct!

Napiš e-mail na silvie.trebaticka@generace21.cz. Nezapomeň připsat sekci, do které bys rád/a  přispíval/a a přilož ukázkový článek. Využít můžeš i kontaktní formulář:

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Zdroj perexové fotografie: Jana Hybnerová, Generace 21

Jana Hybnerová

Jana Hybnerová

Jsem absolventkou vysokoškolského bakalářského programu Mediální a komunikační studia se zaměřením na Jazykovou a literární kulturu. V současné době se studiu věnují dále, a to navazujícím magisterským studiem Dějin kultury se zaměřením na Dějiny literární kultury. Ráda čtu, píšu a ještě více tvořím hodnotné věci, a proto doufám, že se jednou naše sekce Literatura dostane vysoko a najde si spoustu čtenářů.

Zanechte komentář