7 vět, které vám muž neřekne

Vztahy / 8.2.2013

Jsou slova, která byste chtěly slyšet od mužů často nebo alespoň jednou. Ale některé věty od nich prostě neuslyšíte.

Některé z následujících vět byste možná ráda slyšela, ale u muže heterosexuálního zaměření by to asi nebylo normální.

• Jé, ty máš pěkný lak, kde jsi ho koupila? Taky bych takový chtěl!

Tohle byste možná chtěly slyšet od svého miláčka, braly byste to jako pochvalu. Ale jen tu část, kde vás chválí. Co ten zbytek? Váš partner by si lak neměl kupovat, na co by ho asi potřeboval? Nebo ho chtěl koupit vám?  Nebo snad vystupuje jako transvestita?

• Půjdeš se mnou nakupovat?

Některé ženy prostě rády chodí nakupovat nebo se jen tak koukat na zboží vystavené v regálech. Ale u mužů tohle není zrovna časté. Ale která žena by nechtěla, aby ji její muž doprovázel na cestách po obchodních centrech a neříkal: „Pojď už!“ nebo „Tam už nejdeme.“, že?

Klidně ať váš miláček uklidí. Zdroj: sxc.hu

Klidně ať váš miláček uklidí. Zdroj: sxc.hu

• Můžu uklidit?

Většinu rodin sice vedou muži, ale celkově se o ni starají ženy – úklid, vaření. Takže pokud by se muž nabídl, že uklidí, klidně mu to dovolte! Alespoň si odpočinete a pohled na vašeho sexy muže při uklízení – to musí být slast.

• Klidně běž za tím kamarádem, vůbec mi to nevadí.

Tohle by asi neřekl žádný muž. Nebo možná řekl, ale to byste mu byla asi úplně ukradená a něco by nebylo v pořádku. Muži jsou přirozeně žárlivější. Ale mnoho z nich žárlí v tichosti, tam někde uvnitř, neumějí se totiž s žárlivostí vypořádat. Proto možná říkají navenek něco, co vlastně ani nemyslí vážně. Přitom můžete zavřít dveře bytu a váš partner už shání kamarády, aby vás sledovali a on věděl o každém vašem kroku a hlavně aby případně mohli zakročit, kdyby na vás něco ten kamarád zkoušel. Ale je to milé, ne? Vás muž si hraje na Jamese Bonda, aby vám ani vašemu vztahu nikdo neublížil.

Vy byste raději seděli doma u knih, než byste šli na vychlazené pivo? Zdroj: sxc.hu

Vy byste raději seděli doma u knih, než byste šli na vychlazené pivo? Zdroj: sxc.hu

• Běž na to pivo sama, já si budu číst/já se budu učit.

Odepřít si pivo? To by musel být ten muž hodně nemocný. Je sice pravda, že někteří muži na pivo prostě nemusí mít chuť, ale většinou by alespoň šli společně s přítelkyní a dali by si třeba kofolu nebo jiný nealkoholický nápoj. A navíc – ještě by se učili? To nepřipadá v úvahu.

• Jdu si oholit nohy.

Tahle věta je sama o sobě hrozná. A představa, že ji říká muž, je ještě horší. Takže pokud něco takového vypustí z úst zrovna váš partner a nebude to vůbec ironicky nebo komicky, pak je asi načase si promluvit, protože tady něco nehraje. Samozřejmě se může jednat o sázku, ale o tom byste asi věděla, ne?

Nenechte muže holit si nohy! Zdroj: sxc.hu

Nenechte muže holit si nohy! Zdroj: sxc.hu

• Ten Robert Pattinson je ale kus!

Tohle neřekne spousta žen, natož aby to řekl muž! Pokud to chtěl říct váš miláček proto, že vám se Robert líbí, je to od něj pěkné, ale jiný důvod snad ani není. Všechno ostatní je špatně a měly byste nějak zakročit. To proto, abyste náhodou za pár dní neměli stěny vašeho společného bytu polepené plakáty Pattinsona.

Člověk by občas rád slyšel pěkná slova, která zalichotí, ale neuvědomuje si, že ne vždy je to možné a že ne vždy je to normální.

Zdroj perexové fotografie: sxc.hu

Denisa Jelínková

Denisa Jelínková

Miluju barvy, hudbu, focení a psaní. Možná se stanu jednou spisovatelkou - takovou, která bude po večerech vysedávat v houpacím křesle a psát a psát a psát. Fotografování je mou srdeční záležitostí - fotoaparát jsem dostala jako dárek ♥ Takže si užívám každé cvaknutí.

Zanechte komentář