Mají uklízečky v bazénu uklízet, nebo okukovat?

V obraze / 4.2.2013

Protože ty naše dělají hlavně to druhé.

Stává se mi to poměrně často. Vylezete z vody, osprchujete se, dojdete ke své kabince a pochvalujete si, jaká je to paráda, že jste v celé řadě kabinek sama. Jenže v momentě, kdy ze sebe sundám ručník a chci se začít oblékat, kde se vzala, tu se vzala, vedle mě stojí místní bazénová uklízečka. A v tento čas má nejvíc práce s uklízením kabinek v mojí řadě. A protože je zodpovědná a má svou práci jistě ráda, dává si na čas, vytírá kabinky důkladně, neflinká to, nikam nespěchá. Zato já zoufale odpočítávám minuty, které mi zbývají do odchodu.

Náhoda nebo úmysl?

Po plavání hurá do šaten! zdroj: sxc.hu, hisks

Po plavání hurá do šaten! zdroj: sxc.hu, hisks

Nejde o to, že bych se před paní uklízečkou nemohla převléknout. Jde mi o princip. V celé šatně jsou 4 řady kabinek. Bez ohledu na to, kolik je nás v celé šatně (situace je o to vtipnější, jsem-li tam úplně sama), mám pocit, že je prostě přitahuji. Už jsem několikrát přemýšlela, že se ozvu. Ale jak? „Mohla byste prosím počkat těch 5 minut, než se obléknu?“ „To máte ale šílené předpisy, že zrovna teď to tu musíte uklidit.“ „Tak já si ty věci teda vezmu do vedlejší řady, abyste tu mohla v klidu uklidit.“

Stejné uklízečky chodí uklízet i do pánských šaten. A mají zde prý stejný pracovní postup – uklízet v místech a momentech, kdy je vidět nejvíce. Cítím-li se já nepříjemně, jak se asi cítí pánové? Vadí jim také „nenápadné“ okukování ze strany uklízeček, nebo si to naopak užívají?

Několikrát jsem i přemýšlela, jestli jen nejsem paranoidní, jestli to třeba opravdu není náhoda, že se prostě vyskytnu já špatně v procesu uklízeččina uklízení. Co když si ony pokaždé říkají: „To je zase tahle! To snad dělá naschvál.“ Jenže pokud chodí takhle „nevhodně“ uklízet i do pánských šaten, úplná shoda okolností to asi nebude. Stále tak přemýšlím nad tím, co z toho naše dámy vlastně mají.

Stává se vám něco podobného?

zdroj perexové fotky: photl.com

Jana Brouková

Jana Brouková

Chcete být také V obraze? Zaujalo vás něco a chcete se k tomu vyjádřit? Napiště mi na jana.broukova@generace21.cz

Zanechte komentářVaše názory

  • Kristýna

    Já bych to neviděla tak černě.. Když jsem naposledy byla v bazénu, tak jsem měla takovou sympatickou paní uklízečku, která opravdu nenápadně pokukovala okolo mě… Nedalo mi to a zeptala jsem se jí, jestli je vážně nutné uklízet zrovna tady a teď, odpověděla, že není… Ale že si nemůže pomoci, ale moje nádherná a pevná ňadra v ní vzbuzují kombinaci chtíče a rozkoše. Inu, zalichotilo mi to, proč ne… A tak jsme se spolu vydaly do sprch, kde jsem i já poznala, co je rozkoš…