Batman: Arkham Knight se ukazuje v novém světle

Technologie / 3.4.2015

Autor:

Na vydání hry si budeme muset počkat o něco déle, tak se alespoň pokochejte novým gameplay videem a informacemi o rozšíření s Harley Quinn.

Začneme nejdříve tou smutnou zprávou, kterou je, že se vydání hry Batman: Arkham Knight odkládá na 23. června, tedy o tři týdny. Sice se nejedná o nijak dlouhý odklad, ale v poslední době jich přibývá. Nicméně pokud za posunutím vydání stojí zvýšení kvality hry, tak rozhodně nejsme proti.

Potěšit vás alespoň může nové gameplay video, které vám ukáže hodně podstatné možnosti a novinky ve hře.

Dále pro vás máme informace o příběhovém rozšíření, kdy se vám do rukou dostane oblíbená Harley Quinn. S touto potrhlou kráskou se budete muset dostat do policejní stanice Blüdhaven a osvobodit další krásku, Poison Ivy. K tomu vám dopomůže devastující baseballová pálka. DLC bude prequelem odehrávající se před hlavními událostmi v Batman: Arkham Knight. DLC dostanou hráči, kteří si hru předobjednají. Samozřejmě si DLC budete moci později zakoupit zvlášť, ale cena zatím nebyla stanovena.

Hry se tedy dočkáme 23. června pro PC, PS4 a Xbox One. Hru vydává Warner Bros Interactive a tento díl má na starosti studio Rocksteady Studios stejně jako první dva díly série.

Harley Quinn a její rozruch. Zdroj: vydavatel hry

Harley Quinn a její rozruch. Zdroj: vydavatel hry

Zdroj videa: YouTube.com

Zdroj perexové fotografie: vydavatel hry

Mateu Pejsar

Mám rád knihy, filmy, hry, auta, hudbu, nejnovější technologie a dobré jídlo. To je také důvod, proč zrovna o některých těchto věcech píši.

Zanechte komentář