Úžasný TIGER konečně v Praze!

Design / 5.4.2015

Praha má konečně svého vlastního TIGERa. Obchod pro všechny milovníky praktických a zároveň designových věcí se otevřel 23. 3. 2015 na Václavském náměstí.

Prodejna Praha:
Václavské náměstí 835/13
110 00 Praha 1
po-ne 9-21

Prodejna Brno:
Masarykova 19
602 00 Brno
po-so 9-20, ne 10-17

Prodejna České Budějovice:
Lannova třída 207/12
370 01 České Budějovice
po-pá 9-19, so 9-18, ne 11-17

Prodejna Liberec:
OC Forum, Soukenné náměstí 2a
460 80 Liberec
po-ne 9-20

Tiger je obchod, který se poprvé objevil v roce 1995 v Kodani, hlavním městě Dánska. Z malého obchůdku se stal rychle rostoucí řetězec a díky svým cenám a kvalitě výrobků je již ve 25 zemích a má 427 obchodů po celém světě. Firma se snaží vyvolat menší revoluci v síti maloobchodů a ukázat světu, že i za nízké ceny se dají pořídit stylové věci. Sortiment je velice široký. Najdete zde věci do kuchyně, kanceláře, domova, pro děti, ale i kosmetiku a dobroty. Vše je zde stylově a designově zabaleno a najdete tu i věci, které všude jinde již vymřely. Například foukací fixy nebo ťukacího datla na tyčce, kterého jsme všichni měli ve svém pokojíčku.

V Praze je Tiger teprve pár dní, ale zatím je zde stále plno. Mnoho cizinců i Čechů se brouzdá uličkami mezi regály pomalu, aby si stihli pořádně prohlédnout každou maličkost v obchodě. Ten je umístěn v dolní části Václavského náměstí. 

Takže pro ty z vás, kteří už se nechtějí zabývat pracným vymýšlením dárků pro své blízké nebo si prostě jen chtějí udělat malou radost, doporučujeme tento obchod.

Co nás v Tiger zaujalo?

Zdroj fotografií v textu: tiger-stores.cz
Zdroj úvodní fotografie: Wikimedia Commons, Edwardx

Zuzana Soudská

Zuzana Soudská

Bývalá studentka umělecké školy v centru Prahy, která se nyní pokouší postavit na vlastní nohy. Pokračuje ve studiu angličtiny a zajímá se o design a umění v Praze.

Zanechte komentářVaše názory

  • Michal Svatoš

    Zaujala mě Na Pražském Hlavním Nádraží s kamarádem,,a já sem to vyděl zblízka na Alkohol Zboží ,,Nádoba na Tvrdej Alkohol!!Děkuji Michálek