jak sbalit holku, jak na vztah, jak získat holku zpět, jak být atraktivní

Nebojte se toho, vzkazuje mužům expert na ženy, David Hůrka

Osobní rozvoj Vztahy / 29.3.2015

Autor:

Pravých mužů podle mnoha průzkumů ubývá. Oslovili jsme proto známého vztahového kouče a experta na ženy, Davida Hůrku. Tento rozhovor by neměl utéct žádnému muži.

Proč má někdo tři přítelkyně na každém prstu a někdo tráví večery o samotě? Jakou roli hrají ve vztahu peníze a majetek? Musím vypadat jako Johnny Depp nebo alespoň jako George Clooney, abych byl pro ženy atraktivní? Tyhle otázky si nejspíš někdy v životě položil každý muž. Kdybyste se zeptali Davida Hůrky, dozvíte se, že nepotřebujete mít jachtu, drahé oblečení a na tom, jak vypadáte, nesejde už vůbec. Možná ale Davida neznáte. Já jsem se s ním seznámil před pár lety v rámci semináře o koučinku. Od té doby jsme přátelé. Zeptal jsem se ho za vás.

Jak sbalit holku, jak na vztah, jak získat holku zpět, jak být atraktivní.

David Hůrka

Je lektor a kouč specializující se na vztahy. Mnohdy je označován jako expert na ženy. Pomáhá mužům stát se magnetem pro ženy, ale nejen to. Vytvořit si pozitivní vztah sám se sebou, najít vizi pro svůj život a stát se opravdovým mužem.

Davide, lidé tě vnímají jako experta na ženy. To je pro chlapa příjemné označení. Jak ses k něčemu takovému dostal?

Ten příběh je jednoduchý, v minulosti jsem si nevěřil a měl neustále neúspěchy u žen kvůli mé vizáži. Jak sis mohl všimnout, tak se vzhledově liším. Jednoho dne toho bylo tolik, že jsem si řekl, že se stanu pořádným mužem a že začnu ženy přitahovat a že jim hlavně porozumím. Prostě jsem došel do fáze, kdy jsem se přestal vymlouvat a začal konat. Od té doby uteklo už pár let, ale pořád se vztahům věnuji stejně intenzivně. S tím přijde i praxe a zkušenosti.

Takže jsi prostě praktik. Jak dlouho ti to trvalo, „z nuly na sto“?

(Smích) Nebudu ti lhát. Dlouho. Minimálně rok intenzivního oslovování žen a všech lidí a neustálá práce na sobě v osobním rozvoji. Ať už se jednalo o jakékoliv oblasti života. V první řadě jsem chtěl pomoct sobě. Vůbec jsem na začátku netušil, že to dotáhnu takhle daleko.  Po čase za mnou začali chodit kluci, ať jim poradím. Nakonec jsem se rozhodl osvětě na poli mužské přitažlivosti zasvětit život.

Co byl tvůj nejtěžší okamžik?

Přiznat si, že se nemám rád a že je zapotřebí na sobě pracovat a z neúspěchu si nic nedělat a jít dál. Protože jen houževnatost, cíle a vize nás vedou k cíli. To si také myslím, že spoustě lidem chybí. Nejen chlapům. U těch se to ale očekává  je to jeden z důležitých faktorů, který ženy přitahuje. Spokojí se s tím, že jsou nějací a nenajdou si svůj sen, za kterým by šli. Už jen to, že někam jdete, na něčem pracujete, je pro ženy sexy.

Jak sbalit holku, jak na vztah, jak získat holku zpět, jak být atraktivní.

David pomáhá mužům vytvářet kvalitní vztahy. Jeho semináře jsou vždy vyprodané.

To je určitě užitečná informace. Co podle tebe nejvíc potřebuju k tomu, abych mohl být expert na ženy?

Set hodin v terénu, set oslovení anebo moje kurzy. Případně si to ulehčit projektem Zákony atraktivity. Jak už jsem ale řekl, není to jen o ženách, ale i o tom vyzařovat onu mužskou atraktivitu, která je potřebná do života. To je právě ten častý omyl, kdy si lidi myslí, že musí být krásní a bohatí. Vůbec ne. Mužská přitažlivost funguje na zcela jiných principech. Když se s ní naučíš pracovat, zjistíš, že můžeš být úplně obyčejný chlap. A stejně nemáš o ženy nouzi.

To jsou věci, které se člověk v knížkách nedočte. S kolika ženami jsi se vlastně seznámil? Jestli to není tajemství?

Bylo jich hodně, u 1000 oslovení jsem to přestal počítat. (směje se) Aby člověk došel k relevantním závěrům, musí prostě zkoušet a zkoušet, ptát se a ptát. Krom toho, ženy mě baví. (smích)

Jak sbalit holku, jak na vztah, jak získat holku zpět, jak být atraktivní.

V Davidově týmu není nouze o krásné ženy. Pochopitelně.

To už je slušné číslo a pěkná praxe. Sen každého chlapa, dalo by se říct. Máš nějaký trik, který nejvíc funguje?

Není to jen o tricích, ale o pochopení myšlení žen. Především je důležité milovat a respektovat všechny ženy a mít cíle, vize a být chlap. Nepodělat se ze všeho, ale jít si tvrdě za svým. To je atraktivní pro druhé pohlaví. Někdo si myslí, že se naučí tři hlášky a sbalí každou holku. To může fungovat na diskotéce, ale pokud se chceš cítit dobře, užívat si život naplno a vytvářet kvalitní vztahy, tak potřebuješ mnohem víc než pár hlášek. Musíš být chlap s velkým Ch.

Podle toho, co říkáš, se dá svádění naučit. Vím, že se věnuješ i osvětě v tomto směru. Jak to funguje?

Všechno se dá naučit, ale vždy je zapotřebí, abys zůstal sám sebou a jak jsem už řekl, je důležité si užívat přítomnost dam. Bez toho to zkrátka nejde. Je to mnohem víc než jen svádění. Je to životní styl. Muži musí začít u sebe, ne u žen. Jedině tak může být úspěch trvalý. Můžeš se naučit svádět, ale když nebudeš skutečně atraktivní tak, aby to z tebe vyzařovalo, tak stejně nemáš šanci. A zase  nemluvím o penězích a vzhledu.

David při praktické ukázce. Nebojte, trénovat budete hlavně vy.

David při praktické ukázce. Nebojte, trénovat budete hlavně vy.

Co se člověk dozví, když přijde k tobě na kurz?

Tak to nevím, kde dřív začít. Je to hodně komplexní. Jak na sobě pracovat, jak se oblékat, jak si zesilovat životní energii, jak pracovat s metodami a technikami. Jak si zvýšit mužskou polaritu a atraktivitu chlapa. Jak se neustále posouvat kupředu a užívat si života naplno. A také si vyzkouší, jaké je to v terénu. Bez praxe nejsou kýžené výsledky.

Takže je to hodně o praxi. To je super. Pro koho je takový program určený?

Pro všechny muže od 18 do 50 let. Co chtějí žít lepší život. Najít své vnitřní hodnoty, pochopit psychologii žen. Najít si nový vztah, novou partnerku, být leader společnosti. Či pro muže, co potřebují ten první tzv. kopanec na nasměrování, aby měli hnací motor do života. Ať už se jedná o byznys, kariéru, vztahy, komunikaci, motivaci, oblékaní, atd… Jak jsem říkal  je to hodně komplexní. Udělat ze sebe chlapa s velkým Ch není o přečtení knížky a pokecu na pivu. (smích)

Co bys doporučil nesmělým klukům jako první krok?

Nebojte se toho a oslovujte. Zmeňte život od základu a makejte na sobě. A jestli na to nemáte odvahu, tak tu jsem od toho já a mé projekty. (směje se) Teď vážně  rád vám pomohu, od toho tu jsem. Co je asi nejdůležitější  začněte. Dnes.

Zákony atraktivity.

Davidův poslední počin, ve kterém vysvětluje jednoduše zákony atraktivity.

Zdroj všech fotografií: archiv Davida Hůrky

Jan Markel

Jan Markel

Chronický ironman s touhou posouvat hranice snění i bdění, fyzických i psychických sil, zarputilý optimista, který věří, že když něco děláte dostatečně dlouho a intenzivně, tak zblbnete, pardon, naučíte se to alespoň na průměrné úrovni. Věří, že lze dokázat cokoliv a s oblibou to dokazuje. Je velmi ješitný, proto často googlí sám sebe. K smrti rád vyplňuje profily nudnými informacemi.

Zanechte komentář