Rock po celý rok, aneb Rock is not dead vol. 1

Hudba / 3.3.2015

Máte rádi rock a myslíte si, že stejně jako punk není mrtvý? Potom nepřehlédněte sérii koncertů se zastřešujícím, z punku vyladěným názvem Rock Is not Dead.

Projekt je koncipován jako série koncertů rockových, metalových, ale i punkových kapel v průběhu roku. Pokud dáváte přednost komornějším vystoupením před velkými festivaly, nebo trpíte mezifestivalovým abstinenčním traumatem, zde se nabízí možnost satisfakce. Výše uvedená a zajímavá vystoupení si můžete vychutnat v Pardubickém kraji, a to v kulturním domě v  Ústí nad Orlicí. Pokud jste tedy z okolí, budete se zde pohybovat, anebo jednoduše neodoláte interpretům či nemáte na večer jiný program, je to tip právě pro vás.

Citron, Komunál

Jako první letos vystoupí „na prknech co znamenají Rock is not dead“, ostravský Citron. Rocková mela vypukne v sobotu večer, 14. března. Je to jeden z pouhých tří koncertů, které ostravští rockeři odehrají do začátku letních festivalů. Sál bude předehřívat Komunál z Chlumce nad Cidlinou. Právě Komunál představí písně ze zbrusu nového alba vydaného na začátku tohoto roku. Dostalo název Vlci v nás a je na něm jedenáct songů. Kolik z nich zazní z podia se nejlépe přesvědčíte na vlastní uši.

V předprodeji šance na výhru

Lístky na koncerty se vyplatí zakoupit již v předprodeji. Předem zakoupená vstupenka za příjemných 190 kč je v den koncertu slosovatelná. Každý z vás tedy může odejít nejen s výborným zážitkem, ale i s výhrou. A ceny jsou velmi zajímavé. Od víkendových pobytů na horské chatě, přes volné vstupenky na další koncerty po trička a CD.

Můžete se těšit

V dalších plánovaných koncertech na vás čekají kapely: Visací Zámek, Plexis, Hakmak, Torr, Debustrol, Fleshless, Kryptor, Mortuary, Hanz´s Fuckers, Dead Killers. Ale o tom zase příště. A co vy? Dokážete, že rock fans are not dead? My budeme rozhodně při tom. Další informace naleznete na stránkách Rock is not dead http://www.rockisnotdead.cz

plakát CITRON,KOMUNÁL -VISACÍ ZÁMEK,PLEXIS

Zdroje informací:

http://www.rockisnotdead.cz

http://www.citron-group.cz

http://komunalniodpad.com

Zdroj perexové fotografie:

http://www.rockisnotdead.cz

Roman H. Tobin

Zanechte komentářVaše názory

  • Roman H. Tobin

    Upřesňuji ceny vstupenek – Vstupenky jsou od 250 kč na Citron + Komunál. Od 190 kč je akce následující, tedy Visací Zámek. Přeji všem příjemný zážitek.V