Tkaničková sluchátka – Trust Urban Revolt Lace

Technologie / 30.3.2015

Atraktivní sluchátka podobná dvěma tkaničkám vás naprosto nadchnou. 

Trust Urban sluchátka neboli, jak jim říkám já, „Trustky“ jsem dostala od firmy Grunex na zrecenzování a velice jsem se na ně těšila. Jakmile jsem věděla, že je mám na poště, rychle jsem se oblékla a šla jsem si je vyzvednout. Po rozbalení jsem se zmohla pouze na slovíčko „Wow“. Originálněji zabalený produkt jsem ještě neviděla.

Sluchátka jsou zabalená, dá se říci, jako v krabičce od bot (ne v krabici, ale v krabičce). Motivem samozřejmě nemůže být nic jiného než kecky. Nemusíte mít strach, že by se vám sluchátka jakkoliv poškodila, jsou pečlivě zabalená skoro ve třech vrstvách a nejedná se o žádný laciný plast.

Design

Sluchátka mají velice jemné barvy a celkově hezký design, čekala bych ale, že si výrobce více pohraje s barevnou kombinací. Na trhu máme k dispozici pouze kombinace  žlutofialové, šedoantracitové a červenomodré, ačkoliv by se podle mě mohlo být použito více barev. Všechny spoje jsou „obaleny“ kovovými částmi, které bohužel časem začnou nitky trhat tím, jak se neustále posouvají. Je to veliká škoda, protože poté máte akorát místy vytahané tkaničky a to na vzhledu moc nepřidává. I tak sluchátka vypadají hodně dobře a můžete je využít i jako módní doplněk.

Komfort a hudba

Jakmile jsem prozkoumala design „Trustek“, musela jsem je prostě vyzkoušet! Nicméně ještě předtím, než jsem si pustila hudbu, usoudila jsem, že jsou opravdu velice těžká, tudíž bych je nedoporučovala nosit jen tak po kapsách. Později jsem si na sluchátka sehnala pouzdro a nosím je případně v tašce. Pokud se vám stejně jako mně věčně stávalo, že se vám sluchátka po čase zamotala, u Urban se nemusíte vůbec obávat. Bohužel mě ale zklamaly špunty. Sluchátka byla dodána se 3 různými velikostmi špuntů, což je určitě jedině plus, ale velikost, kterou obyčejně používám, je v uších velice nepříjemná a musela jsem proto zvolit o hodně menší. Kovové částečky kolem uší ze začátku velice studí, po čase se trochu zahřejí, ale ten studený pocit máte stále, ačkoliv není tolik výrazný.

Zvuk odpovídá ceně a je opravdu čistý a kvalitní. A pokud ještě používáte basy jako já, hudba vám určitě vykouzlí úsměv na vaší tváři.

Příslušenství

Jak jsem psala, Urbane Trust jsou dodány se 3 různými velikostmi špuntů a je potřeba najít ten, který vám bude pasovat. Nejedná se o obyčejná sluchátka, k dispozici máte také zabudovaný mikrofón, který je taktéž velice kvalitní. Na telefonování na mobilu a občasné hovory na Skype stačí. Dobrým vybavením je integrované tlačítko pro dálkové ovládání. Pokud chcete momentální song stopnout nebo přehrát, stiskněte ho jednou. Pokud chcete přejít na další výběr písní, použijte tlačítko dvakrát. A nakonec pokud chcete předchozí písničku, musíte tlačítko zmáčknout jak jinak než třikrát.

Suma sumárum

Od společnosti Trust to byl velice dobrý krok, že začal spolupracovat s Urban Revolt. Pokud tedy chcete solidní sluchátka za nízkou cenu, určitě doporučuji. I přes pár chybiček, které jsem nalezla, jsem velice spokojená a zvuk je opravdu čistý.

Cena Trust Urban Revolt Lace se pohybuje okolo 349 Kč

Zdroj perexové fotografie: trust.com, upraveno Lucií Vymyslickou, Generace 21

Lucie Vymyslická

Lucie Vymyslická

jsem celoživotní nadšenou čtenářkou, ráda čtu fantasy, detektivní a romantické příběhy. Jsem také vášnivým otaku.

Zanechte komentář