Fresh bedýnky – nákup farmářských plodin online

Na talíři / 6.3.2015

Máte chuť na houby, ale bohužel není jejich sezóna? Jste nemocní a cesta do krámku pro ovoce by byla vaší poslední? Freshbedýnky.cz jsou pro vás jasnou volbou. 

Pokud se z vás již stali přehrabovači supermarketové zeleniny, kteří rádi podporují domácí trh, můžete si být jistí, že Freshbedynky.cz jsou trefou do černého. Neznám žádný způsob, který by vám nakoupené zboží strkal více pod nos, než ten, že si z pohodlí postele naklikáte do nákupního koše to, na co máte zrovna chuť a voila, za několik hodin vám přepravní služba klepe na dveře. Tento časový interval má ale svou daň, vztahuje se jen na Prahu.

Pokud jste odjinud a přece jen zatoužíte obdržet nějakou skvěle vypadající objednávku plnou ovoce a zeleniny, budete si na ni muset pár dní počkat a samozřejmě se vám tam promítne i dopravné. Nebo budete muset zapátrat ve svém okolí, zda podobnou službu někdo nenabízí.

[one_fourth]

Autoři bedýnkové myšlenky?

Verča & Filip

Jejich příběh najdete zde.

[/one_fourth]

Bio, kam se podíváš

Někomu to poslední dobou může znít jako klišé, jelikož se čím dál více lidí začíná přeorientovávat na plodiny pěstované za standardních podmínek, bez chemických úprav a růstových urychlovačů. Ovšem málokdo si již uvědomuje, že celý tento proces vyžaduje nesmírnou práci, trpělivost a především, je finančně poněkud náročnější. Je nutné tedy, aby se každý sám pro sebe zamyslel, jestli je ochoten platit za kvalitu nebo kvantitu. Obojí se bohužel nedaří zkombinovat.

Bedýnky již nejsou jen o ovoci a zelenině. / zdroj: freshbedynky.cz

Bedýnky již nejsou jen o ovoci a zelenině. Zdroj: freshbedynky.cz

Záruka kvality nebo spokojenosti?

Oboje. Tematický design stránek je nápadně doladěn originálními ilustracemi, které celému nákupu dodávají na příjemnosti. Jistotu, že nekupujete zajíce v pytli, vám dávají uveřejněná mezinárodně uznávaná loga označující bio-produkty, kterými se tato společnost pyšní.

Profesionalita Bedýnek se zrcadlí i v jejich způsobu komunikace a doručování. Pokud se rozhodněte vytvořit objednávku, můžete si dle libosti zvolit hodinu v onen den doručení, ihned ráno obdržíte SMS, abyste na svou „zásilku“ nezapomněli, a pokud vás nezastihnou doma, po domluvě vám můžou objednávku nechat za brankou, u sousedů, kde si řeknete. Je příjemné vidět, že zde platí heslo: ,,Náš zákazník, náš pán.“

jste-li zvědavci zvědaví, na oficiálních stránkách zjistíte, jak systém Fresh bedýnek funguje. / zdroj: freshbedynky.cz

Jste-li zvědavci zvědaví, na oficiálních stránkách zjistíte, jak systém Fresh bedýnek funguje. Zdroj: freshbedynky.cz

[one_fourth]

OCENĚNÍ Freshbedýnek

Titul EY Začínající podnikatel roku 2013

Nejoblíbenější bioprodejna roku 2014

[/one_fourth]

Co vám mohou freshbedynky.cz nabídnout?

Ověřenou kvalitu. Radost z podpory lokálních farmářů, kterým je za celoroční úsilí odměnou to, že má o jejich plodiny někdo zájem. Výběr ze zboží, které nemusíte běžně sehnat na farmářských trzích, obzvláště teď, v zimě. Mimo jiné můžete prostřednictví světa Freshbedýnek objevit nové producenty, farmáře či odrůdy plodin, o kterých jste neměli zdání.

Pro zpestření můžete vyzkoušet některý z nabízených receptů na oficiálních stránkách, a pokud jste do vaření opravdu zapálení, máte možnost se o nový recept podělit s týmem Freshbedýnek.

Co se v dnešní době velmi cení, je příjemné vystupování a vstřícný přístup. V tomto bodě Bedýnky jednoznačně nezahálí. Nabízejí každému možnost napsat jim e-mail nebo zavolat, pokud jste zvědaví, objednávka nesouzní s vašimi představami nebo si prostě chcete pokecat. A to nejkrásnější na konec, celá vaše objednávka je úhledně balená v papírových krabičkách a bedýnkách.

Máte již zkušenost se společností freshbedynky.cz?

Zdroj perexové fotografie: Kristýna Šopfová, Generace 21 (a freshbedynky.cz)

Kristýna Šopfová

Kristýna Šopfová

Věčný snílek, částečná workoholička a absolutní milovnice jídla.

Zanechte komentář