Jeníček a Mařenka vyrostli a loví čarodějnice | zdroj: blastr.com

Příběh Jeníčka a Mařenky se chystá do kin. Teď jsou z nich lovci čarodějnic.

Film Kultura / 13.2.2013

Jeníček s Mařenkou vyrostli a loví čarodějnice. Jestli toto filmové zpracování bude úspěšné, se dozvíte 28. února 2013.

Téměř každý z nás zná pohádku o Jeníčkovi a Mařence. Pokud jste ale jedním z těch, kteří o tomto příběhu nemají sebemenší ponětí, nemusíte se bát. Zatímco na plátně poběží úvodní titulky, tvůrci filmu vám původní příběh s radostí připomenou. Většina filmu se odehrává v jednom středověkém městečku, které je doslova magnetem na problémy. Je tu totiž velký počet unesených dětí a místní lidé z těchto nešťastných událostí obviňují čarodějnice.

Jako v každém jiném městě i zde je ochránce zákona. Ovšem tenhle si chce zřejmě nahnat nějaké to ego. Všem tvrdí, že celou situaci s unesenými dětmi zvládá, ale opak je pravdou. Proto starosta zavolá nám známé celebrity Jeníčka a Mařenku, ze kterých vyrostli dospělí lidé a stali se z nich lovci čarodějnic.

Jeníček má cukrovku, Mařenka kostlivce ve skříni

Sourozenci tedy vyráží na záchrannou misi. Brzy se zdá, že jejich nikdy nekončící snaha začne přinášet ovoce, ale není tomu tak. Naši hrdinové se setkávají s velmi mocnými schopnostmi, které doposud nikdy neviděli. Ačkoli trpí Jeníček cukrovkou a Mařenka má ve skříni nějaké ty kostlivce, spojí své síly a pouští se do boje, i když není jisté, zda-li se i tentokrát dočkají šťastného konce…

Špatně použitý shortcode!

Zdroj perexové fotografie: blastr.com

Monika Faltýnková

Monika Faltýnková

18tiletá studující slečna na gastronomické škole Adolpha Kolpinga se svými zájmy řadí mezi nadšeného sledovatele filmů, nenapravitelnou čtenářku a věčně píšící dívku, jejíž hlavní zaměření zde na webu je rubrika "Film".

Zanechte komentář