Stírací mapa Travel Map World

Soutěž: Cestujte se stírací mapou Travel Map World!

Cestování / 1.3.2015

Stírací mapa Travel Map World je unikátní způsob, jak zaznamenat své dosud uskutečněné výlety. Měj takovou mapu světa i ty!

Chcete si přesně zaznamenávat všechny projeté země? Rádi byste nějakou originální mapu, u které bude i pouhé zaznamenávání trasy zábava? Stírací mapa Travel Map World je pro vás tím pravým. Povrch mapy je pokryt stříbrnou barvou, kterou lze jednoduše pomocí mince či jednoduchého trsátka (obsah balení) seškrábat. Po seškrábání je plocha různě barevná a u větších států je navíc vyobrazen i nějaký symbol, který je pro dané místo typický. Na stírací mapě Travel Map World můžete své cesty také přehledně plánovat, a to pomocí fixu s houbičkou pro psaní popisků. Díky houbičce můžete všechny poznámky z mapy jednoduše smazat.

Jednu mapu pro vás vyzkoušela i naše redaktorka sekce Cestování Eliška, která říká: Výhodou mapy je její úžasná přehlednost. U opravdu maličkých států totiž název není napsaný přímo na mapě, ale zastoupen číslem, které potom v legendě označuje ten konkrétní stát či město. Nápisy se tak na mapě nepřekrývají a neruší celkový dojem.“

Mějte jednu takovou mapu i vy!

Rádi byste takovou mapu měli i vy? Připravili jsme pro vás soutěž o jeden kus stírací mapy Travel Map World! Stačí, když zodpovíte naši soutěžní otázku. Správnou odpověď můžete najít na oficiálních stránkách GoTravelMap.cz, tak pojďte na to!

Soutěž již byla ukončena! Výhercem se stal Martin Petrásek.

Zdroj perexové fotografie: Facebook.com/GoTravelMap

Martina Baierová

Martina Baierová

Editorka sekce Cestování a šéfredaktorka portálu, která se snaží jít vždy za svým snem. A hlavně se nevzdávat, že jo.

Zanechte komentář