1. máj – Aplikace, které vám pomohou

Technologie / 29.4.2015

Čas zamilovaných. Možností připravit se na tento svátek je mnoho. Ať jste single, nebo zadaní.

DameJidlo.cz

1. máj je přece i o dobrém jídle. Pokud nejste moc velcí kuchtíci a rádi přenecháte vaření jiným, tato aplikace vše vyřeší za vás. Společnost Dáme Jídlo nabízí rozvoz kvalitních jídel z restaurací až přímo k vám. Jednoduše zvolte to, na co máte chuť. Garantují vám maximální spokojenost a pokud by se stalo, že spokojeni nebudete, vrátí vám část hodnoty objednávky, případně i celou cenu.

Valentýnské muffinky I Zdroj obrázku: Lucie Vymyslická

Valentýnské muffinky. Zdroj obrázku: Lucie Vymyslická, Generace 21

Slevomat

Nevíte, jaký dárek vybrat pro tento den pro svoji manželku, přítelkyni, kamarádku nebo milenku? Slevomat nabízí mnoho kupónu a slev na různé sortimenty. Elegantní šperky, doplňky k oblečení, kosmetické balíčky, dokonce i adrenalinové sporty. Dárkem přece může být i zážitek.

Radio FM

Kdy jindy si pustit přeslazené ploužáky nebo zamilované písně? Nejprostší vyznání lásky je skrz hudbu. Vyberte si z mnoha dostupných rádií a můžete své polovičce nechat zahrát váš oblíbený song! Pokud chcete poradit, podívejte se na 5 doporučených songů.

5 zamilovaných písní

  • Pink – Bridge of Light
  • Andy Williams – Speak Softly, Love
  • Aerosmith – I don’t wanna miss a thing
  • The Beatles – I want to hold your hand
  • Shakira – Underneath your clothes

Vyhledávaní hotelů

Pokud nechcete zajít do vaší oblíbené restaurace a raději byste vyzkoušeli něco jiného, co třeba strávit romantickou večeři v luxusním hotelu? Pokud rádi cestujete, je to dobrý způsob, jak najít krásný a útulný hotel poblíž. Můžete si najít novou zábavu, zábavné sporty a akce, romantická místa. Rezervujte si pokoj, podívejte se na vybavení hotelu a hlavně se bavte!

Seznamka.cz

Jste nezadaní a nechcete být na tento svátek sami? Využijte bezplatné seznamky a domluvte si rande! Prolistujte mnoho vložených inzerátů jiných uživatelů a vyberte si. Je rozhodně z čeho.

Fingle

Pro páry je důležité tento den oslavit společně. Pokud jste ale na nudné májové párty, na trapném rande na slepo nebo jednoduše chcete okořenit tento důležitý den, zkuste Fingle. Tato hra je podobná deskové hře Twister.

Pokud nejste romantici, doufáme, že vám tento seznam pomůže při přípravě na nadcházející svátek 1. máje. Existuje mnoho podobných aplikací, které byste mohli využít. Pokud narazíte na nějakou skutečně povedenou, dejte nám vědět v komentářích!

Zdroj perexové fotografie: lifeasahuman.com
Zdroj videa: youtube.com

Lucie Vymyslická

Lucie Vymyslická

jsem celoživotní nadšenou čtenářkou, ráda čtu fantasy, detektivní a romantické příběhy. Jsem také vášnivým otaku.

Zanechte komentář