milovník prasátka

Lásky naší redakce: Tuňák v plechovce, prase Evžen a seriál pro děti

Osobní rozvoj Vztahy / 14.2.2015

Proč milovat jen lidi, když je tolik krásných věcí, které si naši lásku taky zaslouží? Přinášíme 13 věcí, které miluje naše redakce.

Nebudeme si lhát do kapsy. Stále je v naší redakci mnoho těch, kteří mají své plyšové hrdiny v postelích. Kteří chovají vřelé city k tak obyčejným věcem, jako je hamburger, školní sešit nebo propiska s tenkým hrotem. A proč si takové věci nepřipomenout, když máme ten svátek zamilovaných, no ne? Pojďte s námi nahlédnout pod pokličku naší redakce a ubezpečte se, že je v pořádku, že milujete odrbaného mončičáka nebo opravování chyb. Nikdo není dokonalý a právě tyhle zdánlivé podivnosti z nás dělají toho, kým jsme.

1. Nedám dopustit na plyšáka Čičíka, kterého jsem měla už odmala u postýlky. A stále mám. Kdyby nebyl tak odrbaný, asi bych s ním jezdila i po světě.

2. Mě už od dvou let nejvěrněji doprovází velká plyšová medvědice Jandula. Nemusíme být pořád spolu, ale víme, že tu pro sebe jsme. Stejně jako jsem já kdysi utěšovala ji, že rozpárané břicho, ustřižený jazyk a depilované obočí jako výsledek jednoho odpoledne stráveného s mým (tehdy asi dvouletým) bratrem nijak nevadí, ona držela mě, když mi bylo nejhůř.

Milujeme plyšové medvědy

A takhle mě má medvědice vždycky vyslechne.
Zdroj: pixabay.com

3. Zbožňuji seriál My Little Pony a mám několik figurek doma. Mám také poníkové nálepky a kdyby to nebylo hloupé, koupím si i časopis. Omalovánky mi dokonce kupoval sám přítel.

4. Miluju fotografie. Mám je všude kolem sebe, ráda vytvářím alba a vystavuji fotky. Nesměly chybět ani na koleji.

5. Totální a naprostá závislost je pro mě Městské divadlo Brno. A nedokážu si představit život bez vstupenek z divadelního představení i různých koncertů. Poctivě si je zakládám už od roku 2005 a nikde je nevyhodím. Sbírám i programy inscenací a mám postahované fotky z představení a různých jejich událostí. Jsem takový archivář divadla.

milovník divadla

Být na mně, tak v divadle žiju!
Zdroj: pixabay.com

6. Jsem posedlá propiskami. Musí mít správně tenkou špičkou a musí se s ní dobře psát. Když si nějakou zamiluji, nedám ji z ruky a jen těžce snáším, když ji ztratím. Takhle jsem měla na jednom pohovoru propisku Hello Kitty. Nešlo jinak, prostě psala ze všech nejlépe.

7. Mám úchylku na prasátka. Sbírám plyšová, keramická, gumová, prostě všechna prasátka, co existují. Sbírám je od osmnácti a momentálně pokrývají povrch celé knihovny a lednice, a ačkoli bydlím pryč od rodičů už nějakým čtvrtým rokem a v podstatě se prasata všeho druhu do mého „dospěláckého“ bytu vůbec nehodí, neřeším to a žijí se mnou. A to nejúchylnější na tom je, že většina z nich má jméno a v mojí posteli sídlí gigantické plyšové prase Evžen, se kterým každý den usínám. A Evžen byl, prosím pěkně, dárek k dvacetinám.

8. Prostě nemohu být bez svých knih o historii, které čtu pořád dokola, nebo kupují nové.

9. Co na tom, že mám ve skříni skoro 50 šatů. Musím nakupovat stále další a další.

Záliba v nošení šatů

Mám skoro 50 šatů. Nevadí, stejně kupuji další.
Zdroj: pixabay.com

10. Totálně miluju jídlo – čokoládu na všechny způsoby, kvalitní kávu a domácí hamburgery.

11. Jsem posedlá opravováním gramatických, stylistických a jiných chyb.

12. Nemůžu žít bez psaní seznamů – co musím udělat, jaké články musím napsat, které knihy musím přečíst.

13. Upřímnou a hlubokou lásku chovám k tuňákovi v plechovce.

Přiznejte se taky!

Bez čeho byste nemohli žít? ♥

Zdroj perexové fotografie: Pixabay.com

Silvie Olbrichová

Silvie Olbrichová

V duši stále malá holka, která má ráda milé lidi, hřejivé slovo, motivační citáty a fotografie. Inspiraci hledá všude kolem sebe a nachází ji i tam, kde ostatní ne. Miluje, když den prožije naplno a napíše hezký článek. Kontaktovat ji můžete na silvie.olbrichova@generace21.cz

Zanechte komentář