Kosmetické kolekce: Jaro 2015

Krása a móda / 19.2.2015

Jaro se nezadržitelně blíží. Sluníčko už vykukuje a kosmetické značky vysílají na trh spousty kolekcí. Pojďme si tedy některé z nich představit.

LANCȎME

Francouzská značka Lancôme si pro nás připravila limitovanou edici s názvem French innocence. Celá kolekce se nese jak jinak než ve francouzském duchu a je laděná do světle tyrkysové. Obsahuje paletku šesti „nude růžových“ stínů a tří tyrkysových, dvě voděodolné tužky na oči, tři rtěnky, tři malé Lip Lover lesky na rty a čtyři laky na nehty. Kolekce zavítala i do České republiky.

Lancôme French Innocence. Zdroj: lancome-usa.com

Lancôme French Innocence. Zdroj: lancome-usa.com

DIOR

Kingdom of colors. Tento výstižný název nese jarní kolekce Dioru plná pastelových barev. Paletky, jež ukrývají mnoho zářivých, ale i na den nositelných stínů, mono stíny, jumbo tužky na oči, tvářenky, rtěnky, lesky na rty a laky na nehty v neuvěřitelných barvách. To všechno tato kolekce umí nabídnout. Bohužel, k nám se nedostaly všechny produkty. Ty nejlepší ale ano.

CHANEL

Chanel vyvinul pro letošní jaro oslnivou kolekci Reverie parisienne, mezi jejíž hlavní barvy patří křiklavě červená a zastřená starorůžová. Edice se může pyšnit dvěma tvářenkami, třemi rtěnkami různého typu, dvěma lesky na rty, dvěma paletkami po čtyřech stínech, konturovacími tužkami a samozřejmě několika laky na nehty. I tuto kolekci můžeme koupit v ČR.

Chanel Reverie parisienne. Zdroj: chanel.com

Chanel Reverie parisienne. Zdroj: chanel.com

YVES SAINT LAURENT

Kolekce Désir de jour od Yves Saint Laurent, na jejíž promo obrázcích můžeme vidět krásnou Caru Delevingne, je vhodná pro všechny milovníky třpytu a růžové. Nalezneme v ní paletku plnou teplých, ale i studených odstínů, nespočet lesků na rty v různých barvách, dvě tvářenky, dvě rtěnky (tmavší a světlejší červenou) a dva laky na nehty. Tato edice se však do České republiky nejspíše nedostane.

GUERLAIN

Les Trendes spring collection od Guerlain obsahuje dvě quatro paletky, rtěnky, řasenku, laky na nehty, kompaktní pudr, slavné Guerlain Météorites a tekutý rozjasňovač. Pudrem a rozjasňovačem se liší od všech ostatních. Ani jeden z těchto dvou produktů se k nám ale, bohužel, nedostane..

Guerlain Les Trendes. Zdroj: guerlain.com

Guerlain Les Trendes. Zdroj: guerlain.com

GIVENCHY

Na závěr jsem zvolila Colore Creation kolekci pro jaro a léto 2015 od Givenchy. Tato značka se dá u nás sehnat pouze na internetu a proslavila se spíše svými parfémy, proto je pro většinu českých žen z dekorativního hlediska neznámá. Připravila pro nás jemně tónovanou tvářenku, žlutý lak na nehty, řasenku, velmi pigmentovaný lesk na rty (téměř lip cream), zelenou kajalovou tužku na oči a krémové oční stíny. Jako jedna z mála značek letos nevsadila na růžovou a červenou.

Která kolekce vás zaujala nejvíce?

Zdroj perexové fotografie: lancome-usa.com, givenchybeauty.com, chanel.com (upravila Nela Bůšková)
Nela Bůšková

Nela Bůšková

Je mi 16 let, studuji víceleté pražské gymnázium a mými největšími zálibami jsou vizážistika, herectví, móda, blogování a tvůrčí psaní.

Zanechte komentář