Den bílých triček: soutěžte se ZOOT!

Krása a móda / 11.2.2015

Dnes je Den bílých triček, pojďte ho s námi oslavit soutěží.

Jak jste již mohli vidět na našem facebookovém profilu, Generace 21 se zapojila do akce Den bílých triček. Členové redakce se při této příležitosti oblékli do bíla a vyfotili se pro vás. A abyste se mohli, třeba napřesrok, zapojit i vy, připravili jsme pro něžnou část naší populace soutěž o tři trička.

Redakce Generace 21

Dvanáct odvážných členů redakce Generace 21.
Zdroj: redaktoři Generace 21

Co je to Den bílých triček?

S dny, kterým se udělují rozličné tituly nebo funkce, se v posledních měsících doslova roztrhl pytel. Z pytle plného dní s větší či menší mezinárodní, národní či jen oblastní účastí se vysypal také Den bílých triček, který připadá na 11. únor. Není to den s jepičím životem jako mnoho dalších, které se v poslední době zrodily. Tento běloskvoucí den má totiž mnohaletou tradici. Má za úkol vyjádřit účast se stávkujícími zaměstnanci firmy General Motors. Tato stávka, na kterou den odkazuje, proběhla již v roce 1937 a skončila právě 11. února toho roku. Úkolem každého, kdo se chce do této „akce“ zapojit, je zkrátka obléci si bílé tričko, košili nebo halenku. Pro někoho neobvyklé, pro někoho denní chleba.

Do Dne bílých triček se s námi zapojil také lifestylový internetový obchod ZOOT a umožnil nám tak obdarovat v soutěži tři z vás. Do soutěže byla věnována tři trička z kolekce ZOOT Originál.

A jak se soutěže zúčastnit?

Je to jednoduché. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a vyplnit potřebné údaje. Pak, bude-li vaše odpověď správná, již jen stačí čekat, zda se na vás usměje štěstí.

O co se soutěží?

Do soutěže byla věnována tři dámská trička I was made in Czechoslovakia velikosti M.

Soutěžní tričko I was made in Czechoslovakia. Zdroj: zoot.cz

Soutěžní tričko I was made in Czechoslovakia.
Zdroj: zoot.cz

Soutěž ukončena.

Výherce budeme kontaktovat a jejich jména zveřejníme na našem Facebooku.

A pokud bude tentokrát štěstí nakloněno někomu jinému, určitě se podívejte na nabídku kolekce ZOOT Originál. Několik kousků si můžete prohlédnout v této galerii.

A jaké tričko se líbí nejvíce vám? Podělte se s námi v komentářích.

Zdroj perexové fotografie: www.zoot.cz, upravila Zuzana Marková

Zdroj fotografií v galerii: zoot.cz

Zuzana Marková

Zuzana Marková

Studentka se stálou snahou zjistit, kam patří. Zajímá ji móda, filmy i divadlo.

Zanechte komentář