MAKEUP REVOLUTION

Mladá značka a slavná „Naked“

Krása a móda / 12.2.2015

Nová, mladá, svěží. Získala si už mnoho věrných zákazníků, ale i odpůrců. Jak obstála u nás? Čtěte dál.

Ano, řeč je samozřejmě o nové značce dekorativní kosmetiky Makeup Revolution, která dobývá nejeden kosmetický blog. Značka přišla na trh v březnu loňského roku a od té doby si získala velice mnoho spokojených zákazníků. A není divu – jejich nabídka má opravdu širokou škálu produktů. Na výběr máte z několika druhů paletek stínů, rtěnek, pigmentů, bází nebo tvářenek.

I Heart Make Up Blushing Hearts Triple Baked Blush in Candy Queen of Hearts Review Swatch Swatches (1)

Znáte je, že? Ano, jedná se o kopii známých srdíčkových tvářenek od Too Faced.
Zdroj: www.thesundaygirl.com

I přes všechny superlativy, ke kterým se jistě dostaneme v následující recenzi, má i tato značka své odpůrce. Proč? Značka Makeup Revolution je známá především díky svým kopiím slavných značek. Nalezneme zde konturovací kit od značky Sleek, známé čokoládové paletky od Too Faced nebo slavné Naked paletky od Urban Decay. Mnoho lidí v tom vidí tzv. fake a odmítá mít s produkty cokoliv společného. Někteří to však berou jako skvělou alternativu oproti dražším značkám a ani Makeup Revolution se tím netají.

Značka se může pochlubit tím, že netestuje produkty na zvířatech. Své výrobky dováží i na Slovensko, což je pro Slováky jistě výhodné.

I♥MAKEUP je další značkou eshopu. Jedná se o sesterskou značku, která nabízí kupříkladu srdíčkové tvářenky známé jinak od značky Too Faced.

A jak je na tom Makeup Revolution s kvalitou svých výrobků?

Na ukázku kvality jsem vybrala jednu z nejznámějších a nejpoužívanějších paletek vůbec, a to Iconic 3. Jedná se o tzv. dupe Naked 3 od Urban Decay. Shodná je nejen barvami, ale i seřazením stínů.

Naked 3 vs. Iconic 3

Porovnání s Naked 3 od Urban Decay (výše). Sami vidíte, jak jsou si paletky podobné. Zdroj: www.raspberrykiss.co.uk

Stínů je celkem 12 a laděné jsou do růžových přirozenějších tónů. Dají se dobře kombinovat pro obyčejné denní líčení, ale dokážete s nimi vykouzlit i líčení dramatičtější, na party nebo na ples.

Jak je to s kvalitou a výdrží stínů?

Pigmentace paletky je více než slušná. Je pravda, že matné stíny, které paletka obsahuje, jsou prášivější. S bází pod oční stíny to však není žádný problém a stíny drží na víčku celý den. Ty, které mají shimmer, jsou máslové konzistence a jsou dobře pigmentované samy o sobě. Určitě by se dala doporučit pro ty z vás, kdo nechcete investovat velké peníze do Naked 3 a přesto chcete paletku takových barev. Já sama jsem s ní velmi spokojená.

Pigmentace stínů

Jak matné, tak i třpytivé stíny jsou velmi dobře pigmentované. Zdroj: vlastní fotografie redaktorky

A co obal?

Balení je asi jediná slabina Iconic 3. Je obyčejné, plastové, ale funkční. Žádnou parádu s ním bohužel neuděláte. Oproti Naked, která má obal plechový a na pohled luxusní, je zkrátka slabší. Tomu odpovídá pochopitelně i cena.

Kde se dá objednat?

Objednáte na www.makeuprevolution.cz za cenu 199 Kč.

Ať už se rozhodnete, zda Makeup Revolution milovat, či nenávidět, vyzkoušejte nejprve kvalitu, která předčí všechna vaše očekávání.

Vyzkoušíte slavnou paletku? Nebo vás zaujal jiný produkt?

Zdroj perexové fotografie: www.makeuprevolution.cz

Andrea Mikolášová

Andrea Mikolášová

Ráda zkouším nové kosmetické produkty a sleduji trendy z oblasti vizážistiky. Kontakt: andymikol9@gmail.com

Zanechte komentář