5 Android aplikací na hubnutí, které musíte mít!

Sport / 8.2.2015

Rádi byste zhubli, ale stále se k tomu nemůžete dokopat? Přijměte pomoc v podobě mobilních aplikací, které vám cestu za vaším snem značně usnadní!

Moderní technologie nemusí být jen mocné zlo, které podporuje naše sklony k prokrastinaci a lenivosti – naopak! Pojďte se s námi podívat na pět šikovných sportovních pomocníčků, které budete mít vždy při ruce.

2-app1. Kalorické tabulky

Svůj denní kalorický příjem a skladbu snědených potravin můžete sledovat v této jednoduché aplikaci, která vám po vyplnění potřebných údajů o vašem těle vypočítá váš bazální metabolismus, podle kterého se bude odvíjet váš dietní plán. Co vás čeká? Zapisování každé vámi snědené potraviny a vykonané aktivity. Zní to sice děsivě, nicméně jde jen o zvyk! Aplikace se stane vaším soukromým hlídačem v oblasti hubnutí – zjistíte-li, že jste to přehnali s tuky při snídani, prostě je uberete v dalším jídle! Příjemným bonusem je i kontrola vašeho pitného režimu.

Aplikaci můžete stáhnout zde.1-app

2. 30 Day Squat Challenge

Toužíte po pevném pozadí a stehnech, ale pořád „zapomínáte“ pro to něco dělat? Připojte se k ostatním nadšencům a přijměte výzvu v podobě každodenního dřepování! V aplikaci si nastavíte vyhovující čas, ve kterém vám na mobil přijde upozornění, že je čas na cvičení. Heslo zní: nevzdávat se! Poctivé makání přináší brzké výsledky.

Aplikaci můžete stáhnout zde.

3-app3. 7 minute workout

Konec výmluvám, že na cvičení nemáte čas! S touto šikovnou aplikací, která se stane vaším osobním trenérem, se zvládnete v krátkém čase zapotit v pohodlí vašeho domova. Zároveň budete zpevňovat a budovat vaše svalstvo. Sdělte aplikaci, jak často a jak intenzivně chcete cvičit, a ona se vám přizpůsobí. Uznejte – za pokus to stojí!

Aplikaci můžete stáhnout zde.

Tip Generace 21: Vyzkoušejte také aplikaci Run Keeper! Více se dočtete zde.

4. Denní cvičení – kardio4-app

Základem pro ploché bříško je nejen jíst dietně, ale zároveň se věnovat i kardiu. S tím vám může pomoci tato aplikace, se kterou vás díky ukázkovým videím bude cvičení bavit. Zapnout ji můžete opravdu kdykoliv a kdekoliv! Doporučujeme si pořídit její plnou verzi, abyste se vyhnuli nudnému stereotypu. Je čas dát sbohem tukovým polštářkům!

Aplikaci můžete stáhnout zde.

5-app5. Nike+ Running

Zachycujte své běžecké úspěchy (i neúspěchy) v aplikaci Nike+ Running, která vás dokáže namotivovat k dalšímu snažení! Sledujte, kudy a jak rychle jste daný trénink běželi, a poměřujte své výsledky s těmi předchozími. Uvidíte, že zde funguje jednoduchá rovnice – jakmile se do běhání pustíte s vervou, brzy pro vás bude trasa, kterou jste dříve považovali za nezvladatelnou, hračka! A naopak, když zlenivíte, ocitnete se zase na začátku. S touto šikovnou aplikací už se jen tak nevzdáte!

Aplikaci můžete stáhnout zde.

Jaký je váš názor na sportovní mobilní aplikace? Máte s nimi dobré zkušenosti, nebo naopak špatné? Své pro a proti můžete vyjádřit v komentáři pod článkem, váš názor nás zajímá!

Zdroj perexové fotografie: photl.com

Zdroj fotografií v článku: Martina Mikulášová, Generace 21

Martina Mikulášová

Martina Mikulášová

Studentka gymnázia, která se skoro pořád něčemu směje. Má ráda psaní a jednou by se jím chtěla živit. Mezi její další zájmy patří fitness, fotografování, lezení po skalách, orientační běh a konzumace jídla. Kontaktovat ji můžete na: martina.mikulasova@generace21.cz

Zanechte komentář