kalendar, datum, zdarma

Stáhněte si kalendáře zdarma!

Design / 20.1.2013

Splývají vám dny do jedné šmouhy? Vyřešte to nástěnným kalendářem! Našli jsme pro vás šest těch, které si můžete zdarma vytisknout.

I když je nový rok v plném proudu, nebrání nám to dát vám tip na kalendáře. A víte proč? Sami dobře víme, jak ten čas letí, a když ho nemáme před sebou, jsme kolikrát překvapení, co už je za den!  Na to, že se nám v době zkouškového, pletou jednotlivé dny, jsme si zvykli. Ale že kolikrát býváme překvapeni, že už je měsíc za svou půlkou a nebo dokonce u konce – na to nechceme přistoupit! A protože jsme kolegiální, ušetříme vás od toho taky. Dnešní den se totiž už nikdy nebude opakovat, i když máte mnohdy pocit, že vaše dny jsou jako přes kopírák. Zatrhněte to. A mějte důvod být za každý nový den vděční.

Připravili jsme pro vás šest tipů na kalendáře zdarma. Všechny si můžete stáhnout pokliknutím na text za slovem odkaz. Rozevře se vám původní stránka, na které se určitě rychle zorientujete a najdete možnost stažení.

Zkuste to na sladkou strunu

zdroj: Eat Drink Chic

kalendář, zmrzlina, 2013
S tímto kalendářem budete mít sladký rok!
zdroj: eatdrinkchic.com

 

Máte mlsný jazyk a dobrůtky jsou nedílnou součástí vašich dní? Stáhněte si tento kalendář! Pozitivní barvy, krásné zpracování a obrázky, které byste na místě snědli!  To je kalendář z dílny Amy Moss, která vede web Eat Drink Chic.

Ideální pro: kreativní lidi, kteří mají rádi legraci a jsou mladí na duchu! Kalendář udělá výtečnou službu  v jednoduchém prostoru, ozvláštní i pokoj na koleji. Spolužáci vám ho budou závidět!

 

kuchyně, kalendář, nástěnný kalendář

Ideální kalendář pro kulinářské nadšence!
zdroj: meinlilapark.blogspot.com

Pár doušků dobré kávy

zdroj: Mein Lila Park

Dobré kafe dodává energii. V redakci to víme a často nás proto uvidíte s papírovým kelímkem s kávou spěchajíce tu na zkoušku, tam do práce. Jste taky tzv. „kafaři“ a nedáte dopustit na tento nápoj? Nebo jste čajoví a hrnek s bylinkami je u vás na stole nepřetržitě? Oslavte to i s tímto kalendářem, který jsme objevili na blogu Mein Lila Park.

Ideální pro: všechny, kterým teplé nápoje zpříjemňují zimní měsíce a v těch letních dnech zase sáhnou po čerstvém džusu. Ostudu neudělají ani v kuchyni. Zkuste ho zarámovat a pověsit nad poličku s kuchařkami!

 

Trocha umění

zdroj: Smäm

kalendář, umění
Máte rádi umělecká díla?
Každý měsíc bude jedno nové!
zdroj: smäm.se

Máte rádi umění a ilustrace v knihách bezmezně obdivujete? Potom vás zaujme tento kalendář, který se rozměrem hodí i na ten nejmenší stůl (jeho velikost se vyrovná pohlednici). Ilustrátorka Sara Woodrow nabízí na svých stránkách Smäm kalendář s vlastními obrázky, které tvořila v průběhu roku 2012. Vy si je teď můžete v jejich koncentrované podobě pohodlně stáhnout a udělat z nich originální součást vašeho pracovního stolu.

Ideální pro: lidi, kteří mají rádi vkusné a originální věci. Příjemně budou doplňovat jednoduše zařízený pokoj, kde záleží na každém detailu. Hodí se taky pro ty, kteří mají rádi současné umění.

Pozitivně do života

zdroj: Design Bolts

kalendář, citáty, pozitivní

Veselý kalendář vás naladí na každý den.
zdroj: designbolts.com

Máte rádi lidi, kteří šíří pozitivní energií a nabíjí? Tuto službu zvládne i kalendář z portálu Design Bolts. Vytiskněte si ho a mějte každý den na očích, co musíte udělat. Tvořte, pracujte, milujte a usmívejte se. Nejen to je v pozitivních krédech k jednotlivým měsícům. Snažte se, aby každý den byl jedinečným zážitkem a vy byste si mohli večer říct: Jo, stálo to za to!

Ideální pro: všechny, kteří chtějí nakopnout. A taky pro ty, kteří mají rádi jemné barvy a chtějí něco neutrálního. Bude se hodit do něžného pokoje, ve kterém vládne ženská ruka. Třeba do toho v pronajatém bytě, který obýváte se spolužačkami.

 

Fialová, kalendář, 2013

Všude je naděje!
zdroj: beningoobjects.blogspot.com

Rozverné šmouhy

zdroj: Benigno Objects

(otevřte tento odkaz, klikněte pravým tlačítkem myši na obrázek a vyberte „Uložit obrázek jako…“)

Možná jste už někdy nechali propustit uzdu fantazii a když jste zkoušeli správný odstín barvy na zeď, nebyla to rovná čára, ale pěkně kreativní čmáranec. Něco takového představuje i tento kalendář. Je nespoutaný, rozverný a říká vám: Nenechte zvítězit černou a přimalujte taky trochu levandulové, která uklidňuje. A možná právě tohle je poselství Rachel z blogu Benigno Objects, na němž jsme tento kalendář našli!

Ideální pro: ty, kteří občas vidí svět černě. Když se na tento obrázek podíváte správnýma očima, uvidíte v něm naději.

Moudrý rok

zdroj: My Owl Bar

 

Sova, Kalendář, 2013

Letní sovu na únor. Kde je problém?
zdroj: myowlbar.com

Škola vás zmáhá a vy hledáte kousek moudrosti, kde se dá? Vsaďte na tento kalendář se sovičkami. Stránka My Owl Bar už několik let umožňuje vytvořit si originální kalendář s vaším vlastním pořadím! (K dispozici je ale i předpřipravený kalendář, kdybyste nechtěli přemýšlet.)  Tato moudrá zvířata vám možná nepomohou s testem z matematiky, ale každodenní pohled do jejich obrovských očí vám třeba dodá na přesvědčení, že jste taky tak moudří. A pokud ne, budete. Opakujte si to pořád dokola, a pak se to stane pravdou.

Ideální pro: soví přátele a milovníky kreslených obrázků. Sáhněte po nich i tehdy, máte-li rádi ojedinělé kousky ve své sbírce. Garantujeme, že možná nikdo nebude mít stejné obrázky na dané měsíce!

Zdroj perexové fotografie: Gabrielle Kai

Silvie Olbrichová

Silvie Olbrichová

V duši stále malá holka, která má ráda milé lidi, hřejivé slovo, motivační citáty a fotografie. Inspiraci hledá všude kolem sebe a nachází ji i tam, kde ostatní ne. Miluje, když den prožije naplno a napíše hezký článek. Kontaktovat ji můžete na silvie.olbrichova@generace21.cz

Zanechte komentářVaše názory

  • Síma

    No to je krásný :))

  • Pavka

    Moc krásné kalendáře 🙂